Kozmetika

13.03.2014 Kozmetika
Exkluzívny parfum Petit Guerlain je rafinovaným a originálnym darčekom pre tých najmenších!

Značka Guerlain je obdivovanou stálicou vo svete luxusných vôní a exkluzívnej kozmetiky. V jej portfóliu je niekoľko nadčasových výrobkov, ktoré si získavajú stále nových priaznivcov. Na začiatku tohto roka prišla s originálnou vôňou aj pre deti - s parfumom PETIT GUERLAIN. Táto zaujímavá novinka sa stane dokonalým darčekom napríklad k narodeniu dieťaťa.

čítať článok

17.02.2014 Kozmetika
10 najzvodnejších parfumov a vôní – „oblečte“ sa do nich!

Pravidelne vám radíme, aký parfum či vôňa sa hodí ako darček. Keď však pozorujem syna a dcéru môjho priateľa, ktorí dostávajú každoročne pod stromček už vo svojich pätnástich a sedemnástich rokoch hneď niekoľko parfumov, ďalšie potom dostávajú k meninám či k narodeninám, začínam parfumy a vône považovať za nudný a sprofanovaný darček. A tak tentoraz dostanete úplne inú radu. Zoznámime vás s top 10 najerotickejšími dámskymi parfumami, ktoré sa oplatí na seba „vyliať“. Ide vám predsa o to, aby na vás muži sadali ako na med?

čítať článok

18.12.2013 Kozmetika
Make-up Giorgio Armani Eccentrico ponúka novú farebnú víziu pre tohtoročnú zimu v intenzívnych odtieňoch

Armaniho make-up kolekcia Eccentrico je prekvapivou zmesou pestrofarebných a slávnostných odtieňov. Je to ideálna kombinácia farieb líčidiel, ktoré majú schopnosť spestriť aj farebne skúpe outfity, napríklad tradičné kancelárske šedé kostýmy. Spoločnosť Giorgio Armani Beauty sa skutočne odviazala a s make-up kolekciou Eccentriko prichádza na Armaniho nečakane krikľavé farby.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek


Warning: Unknown: Failed to write session data (redis). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (tcp://127.0.0.1:6379) in Unknown on line 0