Kozmetika

O pleť sa musíme starať kvalitnou kozmetikou. Vieme, že to počujete z každej strany, ale dôkladná starostlivosť je základom zdravej pleti. Nielen na tvári či v dekolte, ale na celom tele. Dokonca aj na chodidlách. Magazín Mólo vám pomôže orientovať sa vo svete kozmetiky a starostlivosti o pleť.
12.11.2019 Kozmetika
Parfumované krémy – áno či nie?

Napriek tomu, že už dlho vieme, že vône v krémoch a telovej kozmetike všeobecne, môže aj pri zdravej pleti vyvolať podráždenie alebo aj silnejšiu alergickú reakciu, stále nás podvedome lákajú príjemne voňajúce prípravky. Skúsili ste si však niekedy dôkladne prečítať zloženie kozmetických prípravkov, ktoré používate?

čítať článok

26.11.2013 Kozmetika
Garnier predstavuje nový ošetrujúci dezodorant NEO

Pokožka v podpazuší patrí k najcitlivejším partiám na celom tele a je veľmi náchylná na podráždenie. Napriek tomu ju každý deň namáhame a vystavujeme ju agresívnym vonkajším podnetom od holenia až po používanie dezodorantov. Tomu je však koniec! Garnier predstavuje NEO – nový rad dezodorantov s obsahom dry cream: unikátnej kombinácie antiperspiračných látok a starostlivého krému, ktorá okamžite zasychá, nezanecháva škvrny a chráni pokožku po dobu 48 hodín.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek