Kozmetika

O pleť sa musíme starať kvalitnou kozmetikou. Vieme, že to počujete z každej strany, ale dôkladná starostlivosť je základom zdravej pleti. Nielen na tvári či v dekolte, ale na celom tele. Dokonca aj na chodidlách. Magazín Mólo vám pomôže orientovať sa vo svete kozmetiky a starostlivosti o pleť.
26.11.2013 Kozmetika
Garnier predstavuje nový ošetrujúci dezodorant NEO

Pokožka v podpazuší patrí k najcitlivejším partiám na celom tele a je veľmi náchylná na podráždenie. Napriek tomu ju každý deň namáhame a vystavujeme ju agresívnym vonkajším podnetom od holenia až po používanie dezodorantov. Tomu je však koniec! Garnier predstavuje NEO – nový rad dezodorantov s obsahom dry cream: unikátnej kombinácie antiperspiračných látok a starostlivého krému, ktorá okamžite zasychá, nezanecháva škvrny a chráni pokožku po dobu 48 hodín.

čítať článok

25.11.2013 Kozmetika
Dermacol prichádza s novinkou v protivráskovej starostlivosti – s intenzívnou liftingovou a remodelačnou starostlivosťou Botocel

Predstavte si nejedno ráno alebo deň, keď sa pozriete do zrkadla a zistíte, že vaša pleť je vyhladená a bez vrások. Váš úsmev sa rozžiari, pretože len vy viete, čo za tým je. Je to tajomstvo výbere vhodnej pleťovej kozmetiky a tiež zdravého životného štýlu. Proti našim vráskam chce pomôcť bojovať aj liftingová neinvazívna kosmetika Dermacol Botocell. Aktuálne bola rada rozšírená o intenzívnu liftingový a remodelačný produkt, ktorý vďaka revolučnému koncentrovanému protivráskovému komplexu nahrádza botulotoxinová a hyalurónová injekcia. Prvé výsledky sú viditeľné už počas týždňa.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek