Kozmetika

26.11.2013 Kozmetika
Garnier predstavuje nový ošetrujúci dezodorant NEO

Pokožka v podpazuší patrí k najcitlivejším partiám na celom tele a je veľmi náchylná na podráždenie. Napriek tomu ju každý deň namáhame a vystavujeme ju agresívnym vonkajším podnetom od holenia až po používanie dezodorantov. Tomu je však koniec! Garnier predstavuje NEO – nový rad dezodorantov s obsahom dry cream: unikátnej kombinácie antiperspiračných látok a starostlivého krému, ktorá okamžite zasychá, nezanecháva škvrny a chráni pokožku po dobu 48 hodín.

čítať článok

25.11.2013 Kozmetika
Dermacol prichádza s novinkou v protivráskovej starostlivosti – s intenzívnou liftingovou a remodelačnou starostlivosťou Botocel

Predstavte si nejedno ráno alebo deň, keď sa pozriete do zrkadla a zistíte, že vaša pleť je vyhladená a bez vrások. Váš úsmev sa rozžiari, pretože len vy viete, čo za tým je. Je to tajomstvo výbere vhodnej pleťovej kozmetiky a tiež zdravého životného štýlu. Proti našim vráskam chce pomôcť bojovať aj liftingová neinvazívna kosmetika Dermacol Botocell. Aktuálne bola rada rozšírená o intenzívnu liftingový a remodelačný produkt, ktorý vďaka revolučnému koncentrovanému protivráskovému komplexu nahrádza botulotoxinová a hyalurónová injekcia. Prvé výsledky sú viditeľné už počas týždňa.

čítať článok

30.08.2013 Kozmetika
Rúže Caresse aj lesky na pery Caresse Shine od L’Oréal Paris vás oslovia luxusným vzhľadom aj zamatovou aplikáciou!

Caresse od L'Oréal Paris je nová generácia rúžov ??a leskov na pery. L'Oréal sľubuje, že našim perám rúž Caresse prinesie čaro nevinného pôvabu a zvodnosti. Rúže a lesky Caresse majú našim perám tiež dodať pocit vzdušnej ľahkosti. Ultra jemná a ľahká štruktúra, ktorá sa ľahko nanáša, bude vraj naše pery rozmaznávať na každom kroku.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek