Make-up a líčenie

Viete, ako namaľovať dokonalú očnú linku, aký je postup na decentné dymové líčenie, či ako vybrať vhodný odtieň make-upu pre vašu pleť? Fashion magazín Mólo vám v tom poradí a bude vás aj pravidelne informovať o aktuálnych trendoch a novinkách zo sveta líčidiel.
18.12.2013 Make-up a líčenie
Make-up Giorgio Armani Eccentrico ponúka novú farebnú víziu pre tohtoročnú zimu v intenzívnych odtieňoch

Armaniho make-up kolekcia Eccentrico je prekvapivou zmesou pestrofarebných a slávnostných odtieňov. Je to ideálna kombinácia farieb líčidiel, ktoré majú schopnosť spestriť aj farebne skúpe outfity, napríklad tradičné kancelárske šedé kostýmy. Spoločnosť Giorgio Armani Beauty sa skutočne odviazala a s make-up kolekciou Eccentriko prichádza na Armaniho nečakane krikľavé farby.

čítať článok

19.11.2013 Make-up a líčenie
Nielen na vašich nechtoch sa dnes dá vyhrať s umením – hitom sa stáva očný umelecký make-up!

Stane sa Eye Art, čiže umelecké zdobenie očí rovnako populárnym ako Nail Art? Možno! Jeho nevýhodou je, že denne si na očný make-up do kozmetického salónu určite nevyrazíte a na rozdiel od umelecky zdobených nechtov ho musíte ráno pracne vyrobiť, aby ste ho najneskôr pred spaním odličovačom dokonale umyla. Napriek tomu, vidíme ho na prehliadkových mólach a túžime si podobnú kreáciu skúsiť tiež. Takže prečo nie! Skúste samy, čo dokážete. Alebo sa zverte do rúk profesionálov, alebo trebárs len kamarátky, ktorej nie je úplne cudzie výtvarné cítenie a dokáže nejakú tú make-up nádheru na vašich očiach vyčariť.

čítať článok

26.08.2013 Make-up a líčenie
Giorgio Armani predstavil nový kompaktný púder s inteligenciou

Pre jeseň 2013 predstavuje spoločnosť Giorgio Armani Beauty nové vyjadrenie podkladu Maestro Haute Couture - nový púder Giorgio Armani Maestro Compact Fusion Make up. Jeho revolučná textúra je teraz k dispozícii aj vo forme kompaktného púdru. Tento všestranný produkt slúži ako podkladová báza, ponúka možnosť presných úprav a zakrýva nedokonalosti.

čítať článok

16.08.2013 Make-up a líčenie
Lancôme Triple Action šliape na päty BB krémom – eliminuje pigmentové škvrny, nejednotnú pleť či farebné nezrovnalosti

Vďaka prepojeniu výsledkov výskumu s doterajšími znalosťami ženských želaní v oblasti krásy, uvádza teraz Lancôme na trh novú starostlivosť, ktorá v sebe ukrýva patentovanú technológiu Triple Action. Táto dokonale prepracovaná technológia je prispôsobená každému z troch pigmentových profilov a spĺňa ženská očakávania v oblasti krásy.

čítať článok

25.07.2013 Kozmetika
Inšpirujte sa lookom ambasádorky značky L’oréal Paris – Jennifer Lopez!

Speváčka, herečka, tanečnica a v neposlednom rade tiež módna návrhárka Jennifer Lopez je pre mnoho ľudí na svete stelesnením skutočnej krásy. Aj vy sa lookom tejto ambasádorky značky L'oréal Paris môžete inšpirovať a vytvoriť si na svojej slnkom ošľahanej tvári sexi líčenie ladené do bronzova. Uvidíte, že s ním vzbudíte pozornosť treba na beach party!

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek