Cestovanie

16.07.2013 Cestovanie
Cez deň na pláž, popoludnie nákupy – to je Cannes!

Mesto Cannes je preslávené filmovým festivalom, ktorý sa tu každoročne koná a nie je teda divu, že táto prestížna udalosť ovplyvňuje vzhľad a vývoj celého mesta. Ja sa samozrejme zameriam na to pre nás milovníkov módy najmilšie a najzaujímavejšie - butiky a obchodíky, ktoré môžeme v Cannes nájsť. A že ich je naozaj veľa!

čítať článok

08.07.2013 Cestovanie
Vo francúzskom Saint-Tropez sa môžete najesť na záhradke u Cavalliho, Diora alebo u Chanel!

Saint-Tropez je malé mestečko na pobreží Francúzskej riviéry, ktoré ale prináša nejedno potešenie a zábavu. Útulné kaviarničky, noblesné reštaurácie, rušný prístav plný luxusných jácht a hlavne veľa butikov, ktoré prekypujú nádhernými módnymi kúskami. Ja Saint-Tropez naozaj milujem, obzvlášť prechádzky po malinkých nákupných triedach a tiež v prístave, kde by som dokázala hodiny pozerať, ako kotvia úžasne honosné jachty.

čítať článok

24.06.2009 Cestovanie
Naplánujte si dovolenku plnú luxusu v hoteli od slavného módného návrhára

Túžite po extra dovolenke? Užite si ju štýlovo v hotely od niektorého slávného módného návrhára. Dnes už nie je žiadným prekvapením, že módní návrhári prechádzajú z prehliadkového móla do nejakých iných „módných" príbuzných oborov. Mnoho z nich sa sústredilo do oblastí s vysokou koncentráciou novej hotelovej výstavby, do Dubaja.

čítať článok

24.07.2008 Cestovanie
Vieme o všetkom, čo si zaručene nesmiete zabudnúť zbaliť pred cestou k moru!

Leto, čas dovoleniek, tepla, slniečka, akcií, večierkov, a ďalších najrôznejších radovánok, ktoré si najlepšie užijeme práve na dovolenke – v zajatí exotiky, paliem, belostného piesku a mora. Ovšem aby ste si svoju dovolenku mohli užívať naozaj naplno a so všetkým čo k nej patrí, musíte byť perfektne pripravené a neopomenúť pribalit ani zdanlivú maličkosť, ktorej neprítomnosť by mohla v konečnom výsledku priniesť nečakane katastrofálne následky.

čítať článok

02.04.2008 Cestovanie
Adrenalínové športy

Relaxácia je pre nás ľudí veľmi dôležitá. Bez nej by sme prežívali len veľmi ťažko. Po náročnom dni – ako pracovne, psychicky, fyzicky či nejak inak, je nevyhnutne nutné regenerovať naše telo a myseľ, aby mohli harmonicky správne fungovať ďalej a aby sme predišli nervovému alebo fyzickému zrúteniu. Tí z nás, ktorí na seba v tejto hektickej dobe zabúdajú a odbývajú duševnú a telesnú očistu, možno ani netušia, ako sami sebe škodia, ako sami seba ničia. Nikto totiž nie je nepremožiteľný a odkladané strachy, úzkosti, trápenia alebo dokonca choroby sa skôr či neskôr prejaví, a často na seba upozorní doslova výbuchom. Preto by sa každý z nás mal každý deň aspoň na chvíľku zastaviť a venovať sa činnosti, ktorá napĺňa a prospieva nášmu zdraviu.

čítať článok

24.09.2007 Cestovanie
Luxusné cestovanie pre vášho miláčika

Ľudia, ktorí milujú zvieratá sú schopní urobiť pre svojich miláčikov takmer čokoľvek, vrátane utrácania množstva peňazí za veci, ktoré zlepšia alebo spríjemnia zvierací život. Na trhu sa teraz objavila nová cestovná kolekcia pre psy, aby mali všetko pohodlie pri cestovaní.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek