Dom a záhrada

09.06.2018 Dom a záhrada
Zvončeky Campanula Addenda: hodia sa do moderných i tradičných záhradných a balkónových kompozícií!

Sezóna pohodových letných dní a večerov je v plnom prúde. Potešte svoju milovanú polovičku originálnym darčekom v črepníku namiesto rezaných kvetov, alebo si len tak rozžiarte vašu relaxačnú zónu! Máme pre vás tip, ktorý svojimi jemnými kvietkami skrášli každú záhradu či balkón. Reč je o nádherných minikvetináčoch s drobnými zvončekmi, ktoré produkuje holandská spoločnosť Addenda.

čítať článok

25.10.2013 Dom a záhrada
Firma Grund predstavila kolekciu kúpeľňových koberčekov navrhnutých módnym návrhárom Osmany Laffitom

Česká rodinná firma Grund, vedúca firma na európskom trhu vo výrobe kúpeľňových koberčekov, spojila svoje sily s couturierom Osmanym Laffitom a minulý týždeň predstavila limitovanú exkluzívnu kolekciu kúpeľňových koberčekov Osmany Laffita for Grund. Celá akcia začala módnou prehliadkou, kde aspoň jedna časť každého outfitu bola vyrobená z koberčeku z tejto kolekcie.

čítať článok

16.10.2013 Dom a záhrada
Grund predstaví bytový textil navrhnutý couturierom Osmany Laffitom

Vďaka spoločnosti Grund a jej nápadu urobiť kúpeľňové predložky a koberce nielen pekné, ale aj dizajnové, a teda z rúk renomovaného dizajnéra, si teraz po predložkách vyrobených na základe exkluzívnych návrhov svetoznámej dizajnérky Blanky Matragi budeme môcť kúpiť predložky od ďalšej v Česku pôsobiacej svetovej návrhárskej a dizajnérskej hviezdy. Novo totiž spoločnosť Grund predstaví limitovanú luxusnú kolekciu koberčekov od pôvodom kubánskeho návrhára Osmana Laffitu.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek