Voľný čas

18.10.2018 Voľný čas
Bojíte sa čistiť zimné bundy, aby nestratili svoju funkčnú vlastnosť? Pranie im môže výrazne prospieť!

S postupným príchodom chladného počasia plánujú určite mnohé z vás zimné radovánky na horách. A keďže pripraveným šťastie praje, prinášame vám v predstihu návod, ako sa správne starať o vašu obľúbenú zimnú bundu. A kto by zbytočne utrácal peniaze v predražených čistiarniach?! My sa dokážeme o bundu postarať v pohodlí domova. Ako?Čítajte ďalej!

čítať článok

26.09.2018 Doplnky a šperky
Inšpirujte sa a urobte si vlastný organizér na šperky a bižutériu!

Povedzte áno prehľadne usporiadaným šperkom v uhladenom organizéri! Podľa typu interiéru si môžete vybrať, alebo dokonca vytvoriť svoj vlastný, ktorý dá vašim pokladom raz a navždy systém. Inšpirujte sa nápadmi a dajte zbohom zamotaným retiazkam. Ako bonus doprajete vášmu interiéru novú originálnu dekoráciu. Super, nie?!

čítať článok

26.04.2016 Voľný čas
5 dôvodov, prečo nenosiť topánky doma

Keď sa zamyslíme, neexistuje asi lepší nosič znakov a charakteristík modernej civilizácie ako topánky. Nielenže nám podstatne napomáhajú znesiteľnejšie a bezpečnejšie kráčať po asfaltovom svete, ale taktiež slúžia ako indikátor našej pohodlnosti, profesie a zmyslu pre štýl. Topánky dokážu o človeku povedať veľa. Od druhu práce, ktorú vykonáva, výške príjmu, až po jeho politické postavenie. Je tu však ešte niečo iné, čo nám topánky dokážu povedať, a to, či sme vystavení riziku vážnych zdravotných problémov.

čítať článok

13.05.2014 Voľný čas
Ako netradične využiť odpad? Premeňte ho na nábytok, oblečenie, bytové doplnky alebo šperky!

Nábytok, bytové dekorácie, tričká alebo šperky. Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že tieto veci nemajú nič spoločného, opak je pravdou. Všetky z nich sú totiž vyrobené z rôzneho druhu odpadu. Stačí len trochu šikovnosti a dostatok fantázie. Odpad tak nemusí nutne končiť v zberniach alebo na skládkach, dá sa z neho vytvoriť množstvo originálnych výrobkov. Práve tie najzaujímavejšie vám predstavíme v nasledujúcom článku.

čítať článok

27.06.2011 Voľný čas
Keď potrebujete pri športe okuliare

Ak potrebujete dioptrické okuliare, aspoň občas si zašportujete a naviac chcete dobre vyzerať pri každej príležitosti, určite viete, aká ťažká úloha je nájsť vhodné riešenie. Okuliare alebo kontaktné šošovky? Ak okuliare, aké? Existuje univerzálne riešenie vhodné na každý šport a pre každého z nás?

čítať článok

12.03.2010 Voľný čas
Operte bezpečne svoje „roztrhané“ džínsy!

Kúpili ste si parádne roztrhané džínsy a bojíte sa, že neprežijú prvé pranie? Nie ste sama. Potom, čo sme publikovali článok o trende roztrhaných džínsov, sme do redakcie dostali veľa otázok, či tieto džínsy možno prať v práčke a či sa neroztrhajú viac, než je zdravé. Preto sme pre vás pripravili návod, ako na to.

čítať článok

05.12.2009 Voľný čas
Sex v meste 2: Móda, štýl, vzťahy a omnoho viac príde do kín už v júni 2010!

Po úspešnom seriáli a prvom diele filmu je tu Sex v meste 2. U budúce leto sa dočkáme premiéry pokračovania úspešnej série príbehov štyroch hrdiniek: Carrie, Samanthy, Charlotty a Mirandy, prešpikované nielen pikantnými sexuálnymi historkami dokonale vystihujúcimi povahu dnešnej postmodernej doby, ale aj prešpikované luxusnou módou, obuvou a značkami.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek