Módna biblia

04.11.2018 Módna biblia
Umenie kombinovať farby v outfite

Ste presvedčené o tom, že sa vám určitá farba nehodí? Opak je pravdou! Aké sú zákonitosti kombinovania farieb v outfite? Ako zladiť teplé či študené odtiene? Všetko sa dočítate v našom aktuálnom článku!

čítať článok

31.10.2018 Módna poradňa
Aký strih kabátu je ideálny pre vašu postavu?

Pomaly vítame november a výklady obchodov sú zahltené nádhernými kolekciami pre jeseň a zimu 2018/2019. Ak vášmu šatníku náhodou chýba dobre padnúci kabát, predtým, ako zahájite lov a vydáte sa do nákupného centra, neváhajte si prečítať nášho sprievodcu vhodných strihov!

čítať článok

11.10.2018 Módne prehliadky a návrhári
Predstavujeme vám limitovanú kolekciu Kaia pre Karl Lagerfeld

Keď sa spojí francúzska chic elegancia so sebavedomým životným štýlom Californie, nemôže vzniknuť nič iné iba dokonalá harmónia nadčasovosti, ktorá vás nakazí prívalom vzrušujúcej energie. Predstavujeme vám exkluzívnu spoluprácu Karl x Kaia v plnej kráse vrátane backstage fotografií! Kapsulovú kolekciu si zakúpite v bratislavskom Auparku - je dokonalá a l-i-m-i-t-o-v-a-n-a!

čítať článok

22.09.2018 Trendy
Osviežte svoj jesenný šatník trendy doplnkami

Niekedy naozaj stačí zadovážiť si nadčasové oblečenie a strihy v neutrálnych farbách a zvyšok stajlingovej hry nechať na doplnky, ktoré dodajú outfitu ten správny šmrnc. Predstavujeme vám preto top trendy v doplnkoch z kolekcií pre jeseň a zimu 2018/2019!

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek