Celebrity

03.03.2014 Celebrity
Módna polícia z Oscarov – dobrý zámer, ale nie vždy sa podarí!

Čím ďalej tým viac pristupujú celebrity k Oscarom zbabelo! Dress Code je jedna vec a absencia odvahy vec druhá. A hoci nikto neriskoval a nebudeme tu preberať ani žiadne šialené kreácie, aké sa sem tam na Oscaroch objavujú, nie všetko sa podarilo! A pochybila aj taká módna preborníčka, akou je Angelina Jolie.

čítať článok

03.03.2014 Celebrity
Najlepšie šaty z Oscarov 2014 – veľká fotogaléria plná prekvapení z červeného koberca!

Oscarovské zápolenie o najlepší film, herca, herečku, ale aj o najlepšie večerné šaty z Oscarov si celebrity dnes v noci vybojovali. Zatiaľ čo akadémia udelila Oscarov filmových, my sme udelili Oscarov módnych. Poďte sa pozrieť na najlepšie šaty z tohtoročných Oscars 2014. Víťazka aj značka šiat je prekvapivá – rozhodne to u nás nevyhráva každý rok!

čítať článok

11.03.2013 Celebrity
Rozhovor s Ladislavom Špačkom o etikete a Českých levoch: Etiketa vyžaduje odriekanie!

Sledovali ste Českého leva u našich susedov? My sme sa k nemu opäť vrátili a tentokrát sa zamerali na etiketu a dress code a vyspovedali sme českú kapacitu, pána Ladislava Špačka. Na rozdiel od celebrít, hercov a herečiek, pán Ladislav Špaček etiketu pozná. Bol tiež jedným z mála, kto na tohtoročných Českých levoch zvládol dodržať predpísaný Black tie. Preto sme práve pána Špačka, ako špecialistu na etiketu, oslovili s otázkami, ako celebrity zvládli svoje outfity na Českom levovi prispôsobiť dress code, ktorý sa pre túto akciu vyžadoval.

čítať článok

04.03.2013 Celebrity
Red carpet z Českého leva: České hviezdy si obliekli róby od McQueena, českých a slovenských návrhárov aj z H&M!

Už dvadsiateho Český leva majú naši susedia úspešne za sebou a my sme pre vás zdokumentovali večerné róby českých, ale aj slovenských hviezd a celebrít, ktoré viac či menej dodržiavali dress code Black Tie. Večerné šaty dám niesli mená ako Alexander McQueen, Dior, ale aj mená českých návrhárov, ako napríklad Tatiana Kovaříková alebo Josefina Bakošová. H&M zaznelo tiež hneď niekoľkokrát, a to z úst Kláry Issovej, Ivy Pazderkovej, Kláry Vytiskovej a skoro si ich obliekla aj Anna Geislerová. Aké boli večerné róby na Českých levoch? Prejdite si našu galériu a pozrite sa, komu to najviac pristalo!

čítať článok

26.02.2013 Celebrity
Jennifer Lawrence zradili šaty, ktoré na Oscars 2013 každý obdivoval!

Herečka Jennifer Lawrence nie je v slovenských vodách natoľko známa. Je však čas si ju zapamätať, ešte o nej totiž budeme počuť. Iba dvadsaťtriročná herečka oslnila na nedeľných Oscaroch v haute couture róbe od Christian Dior, radenej medzi najlepšie šaty 85. ročníka najvyššej filmovej udalosti roku. Lawrence však mohutné šaty zradili, keď sa v nich potkla a spadla. Kto by ale nestratil rovnováhu na schodoch, vedúcich k prevzatiu sošky Oscara za najlepšiu herečku v hlavnej úlohe?

čítať článok

26.02.2013 Celebrity
Herečka Helen Hunt spôsobila na Oscaroch rozruch, keď v záplave dizajnových modelov vynikla v šatách H&M!

Červený koberec na amerických Oscaroch tradične poslúžil k tej najveľkolepejšej prehliadke jarných haute couture alebo luxusných ready-to-wear modelov. Christian Dior na Charlize Theron, Anne Hathaway v modeli Prada, Amanda Seyfried v róbe Alexander McQueen alebo Jennifer Aniston vo Valentínovi znie ako poézia spájajúca hviezdne nebo herectva a dizajnu. Oscarová noc predviedla to najlepšie z večerných šiat a diamantových šperkov poslednej sezóny. Kto z celebrít i v takom množstve trblietavých volánov prekvapil najviac? Herečka Helen Hunt v H&M!

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek