Módna poradňa

31.07.2018 Módna poradňa
Festivalová móda: Poznáme outfit pre každý typ postavy!

Chystáte sa v Auguste na festival? Chcete sa aj vy obliecť štýlovo ako zahraničné influencerky, ale máte pocit, že nemáte ich dokonalú postavu? Ale máte! Stačí, ak si prečítate náš návod na festivalovú módu, kde si príde na svoje každá postava - nás bežných smrteľníčiek. Sme predsa unikátne!

čítať článok

04.06.2018 Módna biblia
Našli sme perfektné letné šaty pre každú postavu

Letná sezóna 2018 je v plnom prúde. Aké šaty si však zbaliť na dovolenku či párty, keď ako bežné smrteľníčky nemáme ideálne miery 90-60-90? Nezáleží na tom, či ste moletka s veľkosťou XXL, alebo vám ženské krivky chýbajú a hľadáte áčkový strih. Máme návod, aké letné šaty zvoliť pre každý typ postavy. Čítajte smelo ďalej!

čítať článok

29.02.2016 Módna poradňa
História módnych trendov alebo, čo bolo kedysi sexi a dnes módna samovražda

Každému je jasné, že móda viktoriánskej éry, cisárskych dvorov až po obdobie rozpadu Habsburgskej monarchie, obsahovala módne prvky a módne trendy, ktoré sú na míle vzdialené od módy dnešného sveta. Zoštíhľujúce korzety, ktoré často spôsobovali odpadávanie kvôli nedostatku kyslíka, široké tulipánové sukne a krinolíny sú výjavy známe z historických filmov či učebníc dejepisu.

čítať článok

20.09.2011 Módna poradňa
Hviezda Mad Men Christina Hendricks pribrala cez noc 15 kg!

Len deň po tom, čo Christina Hendricks v ružových šatách Vivienne Westwood svojimi vnadnými krivkami utlačila do pozadia aj módnu hviezdu Sarah Jessica Parker, sa dopustila neodpustitelného módneho faux pas – obliekla sa tak, že by ste takmer uverili, že herečka cez noc pribrala minimálne 15 kilogramov!

čítať článok

04.02.2011 Módna poradňa
Eva Longoria zošalela: obliekla si bodkované šaty pre trinásťročné dievča a topánky UGG!

Je „zúfalá manželka“ Eva Longoria (35) po rozchode so svojím „ex“ naozaj taká zúfalá, že si musí vyraziť v bodkovaných šatočkách á la Lolitka z dediny a k tomu si obuť sedliacky vyzerajúce topánky UGG? Alebo je to len stratégia, ako upútať nového milenca, ktorým nie je nikto iný ako brat Penelope Cruz? Takto však nie – Evička!

čítať článok

20.07.2009 Módna poradňa
Malin Akerman ukázala svetu svoje hýžde!

Švédska herečka a modelka Malin Akerman je známa svojimi extarvagantnými modelmi a bulvárný novináry pravideľne čakajú, v akom modele Malin príde. Pri nedávnej premiére svojho nového filmu opäť nesklamala. Objavila sa v čierných koktejlkách zo vsaďovanou krajkou, ktorá odhalila nielen chrbát, ale aj hýžde herečky. Posúďte sami, ako sa vám jej malé čierne páči.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek