Módne značky

16.07.2018 Módne značky
Primark eshop – je lacná móda online?

Retailový reťazec Primark patrí medzi najobľúbenejšie obchody s cenovo dostupnou a štýlovou módou v Európe. Môžeme si ju však dopriať aj online? Kde a ako si zaobstarať trendy kúsky z Primarku?

čítať článok

29.05.2018 Módne značky
Obchod Primark máme na dosah ruky! Viedeň, Rakúsko

Pôvodne bol Primark známy iba z Londýna, kde zdobí hlavnú triedu Oxford street.  V súčasnosti máme populárny módny reťazec Primark skutočne na dosah ruky aj v našich končinách. V blízkosti Viedne si môžme vybrať z dvoch lokalít nákupných centier.

čítať článok

01.01.2015 Módne značky
H&M eshop – už viac ako len katalóg!

Aj na Slovensku môžeme konečne nakupovať na H&M online. Stránky, ktoré doteraz slúžili len ako H&M katalóg sa novo premení v H&M eshop! Švédsky maloobchodný reťazec s módou sa konečne rozkýval – prichádza H&M eshop. Zatiaľ čo v Nemecku alebo vo Veľkej Británii sa móda H&M online predáva bežne už dlhšiu dobu, na Slovensku sme si zatiaľ o tomto dnes už úplne samozrejmom obchodnom kanáli mohli nechať len zdať. Kým konkurenčný Lindex e-shop ponúka, H&M sa do krajín ako je Slovenská republika s e-shopom nebežalo. Teraz sa ale konečne dočkáme – HM eshopskutočne prichádza!

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek