Trendy

21.05.2014 Trendy
Veľká fotogaléria módnej transparentnosti – inšpirujte sa, ako si vyraziť „ani nahá – ani oblečená“!

Priehľadnosť – to je zaklínadlo tejto sezóny. Niektoré z nás sú odvážne, pre iné je priehľadnosť oblečenia absolútne nemysliteľná. Možno preto, že si ju často spájame s provokatívnosť až vulgárnosťou. Ale transparentnosť „múdrych pastierok“ je o rafinovanosti – odhaliť a pritom nič neukázať. Pozrite sa, ako sa v štýle múdrych pastierok máte v tejto sezóne obliekať. Outfity vo fotogalérii sú z módnych kolekcií popredných svetových návrhárov a značiek.

čítať článok

09.03.2014 Trendy
Módne farby pre tohtoročnú jar a leto 2014 – okoreňte jemné pastely!

Módnymi farbami pre sezónu jar a leto 2014 sú pastely. Nie však hocijaké. Farebná paleta, ktorá by sa mala objaviť v našom šatníku, ponúka nové zaujímavé odtiene modrej, zelenej, fialovej, béžovej a šedej v kombinácii s tmavými výraznými farbami s pastelovým podtextom v odtieňoch červenej farby cayennského korenia, fréziovo žltej, farby sušenej pomarančovej kôry alebo oslnivej modrej. A všetko dopĺňa úplne unikátny odtieň fialovej Radiant Orchid, ktorá je súčasne farbou tohto roku.

čítať článok

06.02.2014 Trendy
4. diel: Predjarné Resort 2014 trendy – Haute Bohemia aneb chvála bláznivosti!

Vtipne tomuto predjarnému trendu môžeme hovoriť Haute Bohemia (ako parafráza na Haute Couture), alebo tiež „luxusná etnomóda“. Ak stále nerozumiete, kam tým smerujem, predstavte si rozvoľnené strihy plné veľkých farebných pestrých vzorov, takmer ako by ste videli psychedelické obrazce ako výsledok halucinácií. Konkrétne veľké vzory, často kvetinové alebo zvieracie, ale aj už spomínané veľké abstraktné obrazce, pôsobia priamo ako volanie jari!

čítať článok

15.01.2014 Trendy
3. diel: Predjarný Resort 2014 trendy – Oblečte sa do snehobielej ako do bieleho maliarskeho plátna!

Biela nie je len farbou pre nevesty. Miesto zahaľovania sa do čiernej skúste v predjarnej Resort 2014 sezóne protipól tejto farby a oblečiete sa ako biele, maliarom ešte nedotknuté plátno. Biele šaty, biela blúzka s bielou sukňou, biele nohavice s bielym topom a bielym vreckom – nepoznám ženu, ktorej by biela nepristala a nerobila ju krajšou.

čítať článok

18.12.2013 Trendy
Kožušiny ako sezónne oblečenie končí – nosiť ich môžete po celý rok!

Vždy som si hovorila, aká je to škoda, že sú kožušiny – a je jedno či pravé alebo umelé - len sezónnou záležitosťou. A pravdou je, že toto tvrdenie je dnes už predsudkom. Návrhári na kolekciách pre nadchádzajúcu jar 2014 predviedli, že kožuchy a kožušiny patrí aj do jarného alebo dokonca do letného šatníka. Predurčujú ich k tomu nové materiály aj otvorenejší prístup k obliekaniu.

čítať článok

13.12.2013 Trendy
2. diel: Predjarné Resort 2014 trendy: Ružová je cool!

V předjarní Resort 2014 sezóně našim skříním zarudnou líčka a tolik, co je růžových odstínů růží, tolik jich může mít i náš šatník. Od pastelové růžové, přes růžovo-oranžovou, růžovo-fialkavou až po tmavě růžový burgundský odstín. Bez vzorů ale i se vzory nás růžová barva oblečení může doprovázet třeba na našich zimních toulkách po teplých krajích nebo

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek