Trendy

04.11.2018 Módna biblia
Umenie kombinovať farby v outfite

Ste presvedčené o tom, že sa vám určitá farba nehodí? Opak je pravdou! Aké sú zákonitosti kombinovania farieb v outfite? Ako zladiť teplé či študené odtiene? Všetko sa dočítate v našom aktuálnom článku!

čítať článok

22.09.2018 Trendy
Osviežte svoj jesenný šatník trendy doplnkami

Niekedy naozaj stačí zadovážiť si nadčasové oblečenie a strihy v neutrálnych farbách a zvyšok stajlingovej hry nechať na doplnky, ktoré dodajú outfitu ten správny šmrnc. Predstavujeme vám preto top trendy v doplnkoch z kolekcií pre jeseň a zimu 2018/2019!

čítať článok

21.05.2014 Trendy
Veľká fotogaléria módnej transparentnosti – inšpirujte sa, ako si vyraziť „ani nahá – ani oblečená“!

Priehľadnosť – to je zaklínadlo tejto sezóny. Niektoré z nás sú odvážne, pre iné je priehľadnosť oblečenia absolútne nemysliteľná. Možno preto, že si ju často spájame s provokatívnosť až vulgárnosťou. Ale transparentnosť „múdrych pastierok“ je o rafinovanosti – odhaliť a pritom nič neukázať. Pozrite sa, ako sa v štýle múdrych pastierok máte v tejto sezóne obliekať. Outfity vo fotogalérii sú z módnych kolekcií popredných svetových návrhárov a značiek.

čítať článok

09.03.2014 Trendy
Módne farby pre tohtoročnú jar a leto 2014 – okoreňte jemné pastely!

Módnymi farbami pre sezónu jar a leto 2014 sú pastely. Nie však hocijaké. Farebná paleta, ktorá by sa mala objaviť v našom šatníku, ponúka nové zaujímavé odtiene modrej, zelenej, fialovej, béžovej a šedej v kombinácii s tmavými výraznými farbami s pastelovým podtextom v odtieňoch červenej farby cayennského korenia, fréziovo žltej, farby sušenej pomarančovej kôry alebo oslnivej modrej. A všetko dopĺňa úplne unikátny odtieň fialovej Radiant Orchid, ktorá je súčasne farbou tohto roku.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek