Oblečenie pre bábätká z Takko Fashion

Takko Fashion oblečie nielen deti do školy, ale tiež dojčatá a batoľatá. Na oblečenie pre bábätká z jesennej kolekcie sa teraz môžete pozrieť.

 

Oblečenie pre bábätká patrí medzi stály sortiment Takko. Dupačky, detské tepláky, prvé nohavice či prvý svetrík – Takko Fashion sa snaží obliekať deti hneď od ich narodenia. A preto prvé, čo si vaše dieťa oblečie, môžu byť práve dupačky z Takko. S oblečením Takko Fashion môže vaše dieťa rásť potom ďalej. Prvé krôčiky aj prvé objavy vášho dieťaťa – na to sú v Takko pripravení kompletným sortimentom detskej módy pre tých najmenších. Móda pre dievčatká aj oblečenie pre chlapcov z Takko nie je predražená a za dobrú cenu dostávate tiež dobrú kvalitu pre svoje dieťa.
Oblečenie pre bábätká z Takko Fashion – všetko od dupačiek až pre oblečenie pre prvé krôčiky.

Takko Fashion móda pre najmenších

Keď deti rastú, nesmie byť oblečenie, ktoré im kupujeme príliš drahé. Takko móda pre deti sa snaží ponúkať práve také oblečenie, ktoré už tak našponované rozpočty rodín s malými deťmi a matkami na materskej či rodičovskej dovolenke nezruinuje. Keď dieťa začne chodiť a vyrastie z oblečenia pre bábätká, potrebuje stále nové oblečenie. Pozrite sa na kúsky pre malé deti z Takko Fashion pre tohtoročnú jeseň 2014.
Detské oblečenie z Takko Fashion pre jeseň 2014.
Zdroj obrázkov: Takko Fashion

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 komentár

  1. Beata Mitterpakova

    Kúpili sme dvojdupačky na 0-1 mesiac a nedajú sa obliecť, otvor len na hlavičku a pár nitov medzi nôžkami. To chcem vidieť, ako sa to oblieka, smutné, vyhodené peniaze.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek