Plavky H&M – príjemne rozvlnená kolekcia!

Ústredným motívom plavkovej kolekcie H&M sú vlny. HM-ko rozvlnilo plavky pomocou vlnitých lemov, naberania, aj prvoplánovými, ale veľmi estetickými volánikmi. Plavky H&M sú romantické a zmyselne ženské.

Aj plavky H&M musíme v tejto sezóne pochváliť. Nič svetoborného – ale ruku na srdce, kúpime si nakoniec extravagantné plavky posiate nepohodlnými a nepraktickými ozdôbkami? Možno nás zaujmú v časopise, ale nakoniec aj tak siahneme po pohodlí, ktoré nám pristane a sadne. A HM-ko dokázalo tento rok plavky ponúknuť pohodlné a slušivé súčasne.

Plavky HM kolekcia inšpirovaná tvarmi vlniacej sa vodnej hladiny
Plavky H&M: moderná a praktická kolekcia inšpirovaná tvarmi vlniacej sa vodnej hladiny.

Aj plavky z H&M je možné vzájomne dobre kombinovať. Farby jednotlivých modelov navzájom ladia, a tak si k jednofarebným ružovým plavkovým nohavičkám H&M môžete smelo obliecť tyrkysovú podprsenku, alebo napríklad tú s bielo-ružovo-čiernymi kvetmi. Kombinovateľnosť plavkovej podprsenky a nohavičiek je kľúčovou filozofiou aj u ďalších značiek. Má nás nalákať nekúpiť si len jedny plavky, ale hneď niekoľko. A darí sa im!

Trendy a tipy na plavkové kolekcie nájdete v sekcii Plavky a plážová móda.

Plavky H&M sa inšpirovali top dizajnérmi

Čo vám pripomínajú ružové a tyrkysové plavky s kvetinovými potlačami z H&M swimwear kolekcie? Alebo čierne plavky H&M s nežnými ružovo-bielymi kvietkami? Hneď ako som ich videla, spomenula som si na tohtoročnú letnú kolekciu Dolce&Gabbana inšpirovanú rozkvitnutými mandľovými sadmi. Nemáte na svojho Dolceho a Gabbanu? Kúpte si plavky H&M a atmosféru kvitnúceho sadu si užijete tiež.

Vlniace sa plavky H&M – kurz zvodného plaveckého štýlu!

Najromantickejším modelom v kolekcii H&M sú plavky s podprsenkou, ktorú zdobí niekoľko radov vlniacich sa volánikov. Podobne sú na tom nohavičky. Tie zdobí síce len jeden volánik, o niečo väčší, zato však zaujímavo nesymetricky strihaný. Tmavá tyrkysová je už na hranici s farbou, ktorej hovoríme petrolejová. Je to veľmi príjemná a výrazná farba pre každého, kto miluje farby, ale nie je zrovna priaznivec zúrivých neónov ani presladených pastelov.

Sarong je praktický, ale jeho farby sú v H&M plavkovej kolekcii trocha mimo

Jediné, čo možno kolekcii plaviek H&M vytknúť, je farebnosť sarongu. Tento obľúbený kúsok plážového odevu zaradilo H&M do svojej kolekcie v abstraktnej vzorkovanej modrej a červenej farbe, v niekoľkých ďalších pestro vzorovaných modeloch a tiež ako čiernobiely zebrí model. A práve farebnosť sarongu je problém. Farebne budú šatky, ktorými vieme nahradiť sukňu či plážové šaty, ladiť snáď iba s čiernymi plavkami H&M. K ostatným ich rozhodne nekombinujte! Ibaže si z kolekcie vyberiete jednofarebný čierny alebo oranžový sarong.

Zdroj obrázkov: plavky H&M, kolekcia leto 2014

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek