Šport a fitness

01.10.2019 Šport a fitness
Funkčná spodná bielizeň je pre šport nevyhnutná

Tiež radi športujete a vadí vám stekajúci pot, neznesiteľný pocit tepla alebo naopak chlad kvôli nevhodnému oblečeniu? Vďaka pokroku v textilnom priemysle dnes už tieto problémy rieši kvalitné športové oblečenie zo špeciálnych materiálov. Nepokazte ale efekt moderných materiálov vrchných vrstiev oblečenia tým, že si pod ne oblečiete nevhodnú spornú bielizeň.

čítať článok

29.01.2019 Šport a fitness
Ako na beh v zime?

Beh má veľa predností a pozitívnych účinkov na organizmus. Ak patríte medzi čerstvých bežeckých nadšencov a nechcete, aby vás zimné podmienky a počasie vo vašom outdoor tréningu zastavili, čítajte pozorne naše odporúčania.

čítať článok

10.04.2014 Šport a fitness
Vybehnite si zabehať s ľahkosťou PUMY!

Tohtoročné nezvyčajne priaznivé zimné obdobie perfektne nahrávalo všetkým bežeckým nadšencom. Bežecká sezóna v podstate neskončila, a ten, kto nezabehne svoj osobný rekord tento rok, tak už asi nikdy! Aktuálne krásne počasie navyše vytiahne von aj sviatočných bežcov. A kto s behom ešte nezačal, má skvelú príležitosť sa do toho pustiť práve teraz. Aby vás ale behanie bavilo, potrebujete kvalitné bežecké topánky. Teraz si predstavíme bežecké modely PUMA.

čítať článok

08.03.2014 Šport a fitness
Športujte so štýlovou technikou – „in“ športovcom môžete byť za pár korún!

Koľkokrát ste už začali behať, jazdiť na bicykli alebo chodiť do posilňovne? A koľkokrát ste s tým skončili skôr, než ste vôbec poriadne začali? Možno vám chýba motivácia. A tou nemusí byť ani túžba po svalnatej postave, ani túžba po štíhlom tele. Trebárs vás bude motivovať to, že si k športu pustíte dobrú hudbu, alebo že na Facebook hodíte videozáznam z toho, že ste si boli zabehať. Predstavíme vám niekoľko pekných zariadení, ktoré vám práve túto motiváciu poskytnú. Všetky sa dajú nakúpiť lacno na rôznych e-shopoch. Takže sa nemusíte vyhovárať na to, že by ste si síce išli zašportovať, ale že to veľa stojí! Nie, nestojí! Za pár eur z vás bude „in“ športovec!

čítať článok

26.11.2013 Šport a fitness
Lyže Bogner – módny minimalizmus s top technológiou

Lyžiarska sezóna čo nevidieť vypukne a tak je treba myslieť aj na módu na svahy. Nielen na lyžiarske oblečenie, ale aj na dokonalý design celého lyžiarskeho vybavenia – od lyží, cez topánky až po helmu a ďalšie lyžiarske doplnky. Unikátnu lyžiarsku výbavu sme objavili u firmy Bogner. Jej módny dizajn sa snúbi s kvalitnou technológiou a tak rozhodne nie je len pre nenáročných rekreačných lyžiarov, ale aj pre lyžiarov náročných.

čítať článok

13.05.2013 Šport a fitness
Inšpiráciou pre českú olympijskú kolekciu oblečenia do Soči sa stal Alfons Mucha

Po Františkovi Kupkovi sa vďaka olympijskej športovej kolekcii dostane do sveta aj ďalší český umelec, Alfons Mucha. Možno sú to trochu silné slová, pretože ako Kupka, tak Mucha sú umelci, ktorých sláva rozhodne nezačína a nekončí v Česku. Avšak tak, ako sa František Kupka prezentoval v podobe štylizovaných motívov na olympijskej kolekcii v Londýne, objaví sa teraz na olympijskej kolekcii českého olympijského tímu pre olympiádu v Soči ďalší slávny umelec dobre známy aj na Slovensku – Alfons Mucha.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek