Extrémne výstrihy sú v móde – celebritám mnohokrát siahajú až do pása!

Extrémne výstrihy sú v móde – celebritám mnohokrát siahajú až do pása!

02 / 11 / 2011

Vrhať sa do extrémnych výstrihov je novým hitom Hollywoodu. Celebrity, ako Jennifer Aniston, Kate Moss, Julliane Moore, January Jones alebo Lady Gaga si na seba obliekli šaty s výstrihom až po pás. A výstrih sa nesnažia skryť vôbec ničím. Až na Julien Moore sa svojimi dekoltmi pýšia vo všeobecnosti bez „krycích“ náhrdelníkov.

Čo myslíte, ako hlboko sú hviezdy filmového a hudobného neba ochotné klesnúť, aby na červenom koberci zaujali? No v prípade takej Jennifer Aniston je odpoveď jasná – veľmi nízko. Rozmýšľam, ako by vyzeral výstrih, o ktorom by sme mohli povedať „až na dno“. To už by ale asi neboli šaty pre slušnú dámu. Minulý týždeň si Jennifer obliekla kovovo-strieborné krátke šaty, ktorými by asi nijako neoslnila, keby sa jej z nich nekotúlali dobre stavané prsia. A nie je sama, ktorá prepadla tejto pre niekoho naprosto fascinujúcej, pre niekoho nepraktickej a pre niekoho možno dokonca nemorálnej módnej vlne extra hlbokých výstrihov.

 

Minimalistická v každom ohľade – mini šaty, minimalistické zdobenie outfitu a minimálne zakrytá prsia. Máš pod tým podprsenku, Jennifer?
Kate Moss vie, že môže ukázať čokoľvek, stehná v extra krátkej sukni aj dekolt v extra hlbokom výstrihu.
Tam kde Heidi Klum končí výstrih, tam jej začínajú nohavice – ako módne !

 

Takýto výstrih si nemôže dovoliť hneď tak každý. Nielenže musíte mať odvahu, ale aj vaše prsia musia byť dostatočne tvarované, či už za pomoci šikovných rúk plastického chirurga alebo sebazničujúceho cvičenia. Tiež môžete patriť medzi pár vyvolených, ktorým prsia nepovisnú ani po štyridsiatke a pevne guľatá držia aj bez podprsenky. K takto hlbokým výstrihom sa totiž podprsenka hľadá skutočne zložito, aj keď nie že by neexistovala.

 

Šaty z kolekcií Roland Mouret, Ralph Lauren Collection, Matthew Williamson, Azzaro, Alice + Olivia.

To je ona – podprsenka do tých najhlbších dekoltov!

 

Takto vyzerá riešenie pre váš problém, akú podprsenku si k extrémne hlbokému výstrihu, ktorý ste si práve zamilovali, obliecť. Aj toto prevedenie podprsenky môže vašim prsiam milosrdne pridať objem alebo poskytnúť krajší tvar.

Podprsenka je posadená skôr ako tielko alebo top. Dekolt odhaľuje hlboký výstrih, ktorý sa snaží zakryť čo najmenšiu časť pŕs, napriek tomu však je pevne drží.

Asi budete musieť chvíľu pátrať, než takúto podprsenku nájdete, alebo než nájdete tú pravú pre vás a váš extra hlboký dekolt.

 

Nie vždy to ide bez malých podvodíkov

 

Čo robiť keď jednoducho hlboký výstrih nedrží? Aj keď nejde priamo o našu česť, keďže sme si prsia zahalili podprsenkou, nie je ju nechať vykukovať tím najestetickejším riešením. Mohlo by sa tiež stať, že by nám hlbší dekolt odhalil aj celé bruško. Takže sa ponúka drobný podvôdik – stiahnuť si výstrih neviditeľným silikónovým prúžkom. Takto si pomohla napríklad Lady Gaga, ktorá nedokázala na uzde udržať svoje dlhé čierne šaty.

Omnoho rafinovanejšie tento problém riešia šaty January Jones. Ich strih trochu pripomínajúci bandáže, umožní nosiť hlboký zvodný výstrih nielen bez podprsenky, ale aj bez rizika, že sa vám stane nežiaduca nehoda a prsník sa vám verejne vygúľa zo šiat.

 

V gothic outfitu si na extra vysokej platforme vyrazila Lady Gaga. Kedysi by ju však za takýto rozparok a výstrih bez váhania upálili!
January Jones má všetko pevne v rukách! Nenechala na náhodu ani svoj ??výstrih. Ten drží pevne vďaka skvelému bandážovému strihu živôtiku.
Rosie Huntington-Whitely si stráži každý krok. Hlboký dekolt totiž ľahko odkryje čo nemá.

Zabudnite na šperky – ozdobia vás len vlastné prsia!

 

Sme zvyknuté, že akonáhle máme čo aj len trochu väčší výstrih, snažíme sa ho zakryť nejakým šperkom alebo retiazkou, niekedy šatkou. Nie je to vôbec preto, že by sme chceli dekolt cudne šperkom zakryť, len nám príde nejaký nedozdobený a nezaujímavý. Na tento zvyk však u extra hlbokých výstrihov rýchlo zabudnite. Ten totiž smie zdobiť len váš nádherný dekolt a vypnuté prsia. Rozhodne je nezáživné výstrih zakrývať akýmikoľvek šperkami. Z celebrít toto pravidlo porušila len Jullien More. Tá ale ako hviezda značky Bvlgari má nosenie šperkov najskôr priamo v zmluve!

 

Ani sestra vojvodkyne Kate Middleton, Pippa, neodolala. Výstrih strelila veľmi nízko, ale radšej ho poriadne upla, aby jej nejaké to prso nevykĺzlo a nebolo zasa pozdvihnutím pre bandu papparazzi.
Gwen Stefani vo svojom overalu klesla dosť nízko – nie so štýlom, ale s výstrihom. Radšej tú kabelku nepúšťaj, Stefani! Mohlo by dôjsť k nehode!
Kelly Rowland vyzerá síce v prezdobených šatách ako cirkusová akrobatka, ale výstrih si zaslúži pochvalu – je odvážny!

Že už na takéto šaty nemáte vek?

Ak už nie ste pod zákonom a podobnými šatami by ste určite nemali provokovať, môžete nechať do tajov vášho dekoltu prenikať okolie až kým sa vám koža nezvrásni natoľko, že už sa nebude čím chváliť. O dekolt máme povinnosť sa starať rovnako tak, ako o okolie svojich očí, pokožku na tvári alebo o svoje ruky. Dekolt často ako prvý odhalí náš vek práve preto, že starostlivosť oň zanedbávame. Takže domácu úlohu: doprajte si kvalitnú masku proti vráskam nielen na svoju tvár, ale aj na krk a dekolt a od dnešného dňa, každý večer aj ráno, skôr než sa oblečiete, ošetrite svoj ??k rk a dekolt kvalitným pleťovým krémom, ktorý doprajete aj svojej tvári.

Julianne More so svojou famózne porcelánovou pleťou je dôkazom toho, že na veku až tak moc nezáleží. Jej dekolt je krásny ako za mlada. To na ich nohách už je utrpenie strávené na podpätkoch spoznať!
Gwyneth Paltrow niečo tají – najskôr pod šatami nenápadne schováva podprsenku, ktorá zabráni najhoršiemu!
Cheryl Cole a jej super sexy výstrih!

Hľadali sme až sme našli – najviac sexy maxi výstrih predviedla Cheryl Cole!

 

Speváčka Cheryl Cole sa podľa nás pýšia najviac sexy výstrihom. Pritom jej outfit, ktorý sa nám páčil, je skôr decentný. Teda až na „zlaté vaječníky“, ktorých funkciou bolo asi simulovať pások a ozdobiť dlhú róbu Cheryl určenú pre červený koberec. Výstrih Cheryl ale siaha takmer do pása, prsia vykukujú tak akurát a samotná Cheryl vyzerá neskutočne sexy. Ak tiež idete do hlbokého výstrihu, choďte na to ako Cheryl!

 

Zdroj obrázkov: Jobsformyprofile.com, Net-a-porter.com, Dailymail.co.uk, internet, Google.com