Joanne Stoker fascinuje podpätkami i platformami: jej ikonickej topánky patria medzi najlepšie na súčasnej módnej scéne!

Joanne Stoker fascinuje podpätkami i platformami: jej ikonickej topánky patria medzi najlepšie na súčasnej módnej scéne!

13 / 06 / 2012

Mladá londýnska návrhárka Joanne Stoker absolvovala dizajnérsku školu len pred tromi rokmi a už svojimi kolekciami dobýva srdcia fashionfilů. Jej topánky nie sú obuvou, ale kultom, ktorý ju priradil okamžite k velikánom módneho dizajnu obuvi, akými sú Louboutin, Blahnik Kirkwood, Choo a pár ďalších.

Pod svoju značkou prezentuje Joanne Stoker svoju piatu kolekciu a už jej leží pri nohách módny svet. A to doslova, pretože nielenže fascinuje módny svet svojimi dokonalými tvarmi a farbami topánok, množstvom nových nápadov a luxusných prvkov, ale každú jej novú kolekciu sprevádzajú tiež exkluzívne fotokampane, ktoré nám ukazujú, aké krásne v ich topánkach môžeme byť. Topánky Joanne Stooker sú už teraz kultom.

Krásky robia krásne topánky – snaží sa nám povedať londýnska návrhárka obuvi Joanne Stoker.

VIDEO: Rovnako extravagantné propagačné video ku kolekcii Joanne Stoker

Aktuálna kolekcia obuvi Joanne Stoker fascinuje tvary i vzory!

Ikonické podpätky a platformy robia ikonické topánky: zľava modely topánok Rainbow a Sapphire z kolekcie Joanne Stoker pre leto 2012.

Pozrite sa teraz na aktuálnu módnu kolekciu obuvi Joanne Stoker pre tohtoročnú jar a leto 2012 (SS 2012). Kolekcia sa volá Indian Artisan a charakterizujú ju farby a vzory inšpirované Indiou, ale aj skulpturálne tvary podpätkov, ktoré ešte viac umocňuje vyššia či nižšia platformy. Joanne Stoker sa snaží vždy vyšší podpätok kombinovať s vyššou platformou, čo robí topánky vďaka nižšiemu sklonu nositeľnejšími, pritom im však výška podpätku neuberá na elegancii. Podpätky majú rôzne kónické tvary alebo tvary pravidelných kvádrov. Niektoré sú kombinované aj so zvláštnym tvarom platformy a vznikajú tak úplne unikátne tvary ikonických topánok.

Kto je Joanne Stoker

Návrhárka Joanne Stoker absolvovala prestížnu Cordwainer College v roku 2009 v odbore dizajn obuvi. Jej módna tvorba obuvi uspela na mnohých medzinárodných súťažiach a jej mentorom až do doby, keď si Stoker založila vlastnú značku, bol samotný Jimmy Choo, ktorý pod svojou značkou netvorí iba skvelú módu, ale aj úchvatné kolekcie módnych doplnkov a medzi nimi samozrejme aj topánky . Svoju vlastnú značku si Joanne Stoker založila v roku 2011 a na trh vrhla luxusnú kolekciu obuvi postavenú na revolučnom designe.

Zdroj obrázkov: kolekcie a zábery kampane Joanne Stoker (Joannestoker.com)