Lady Gaga v burke, s rozkvitnutou lúkou na hlave aj s ušami Mickey Mousa – to všetko zvládla za jediný deň!

Lady Gaga v burke, s rozkvitnutou lúkou na hlave aj s ušami Mickey Mousa – to všetko zvládla za jediný deň!

19 / 09 / 2012

Lady Gaga prezentuje jednu novú image za druhou. Už to nie je o dňoch či o hodinách, ale o minútach, v ktorých zvláda prezliekať jeden outfit za druhým!

Je to len pár dní, čo Lady Gaga „twitla“ svoj nový účes fanúšikom. Na počesť zosnulej matky módneho fotografa Terry Richardsona, jej dobrého priateľa, ktorý ju ako fotograf sprevádzal na turné Monster Ball, si ostrihala hlavu a na temene vyholil trojuholník.

Vyholená hlava Lada Gaga na jej Twitteri.

Potom ale čakalo módnu ikonu Lady Gaga uvedenie jej novej vône, ktorá síce nakoniec po spermiách a krvi nevonia, ako pôvodne speváčka avizovala, rozhodne to bola ale opäť príležitosť predviesť niečo nové zo šatníka. Gaga ale nezvolila žiadny klasický model. Obliekla sa ako replika vlastné vône. Pred hordou jačiacich fanúšikov zapózovala v bronzovej prilbe, čiernych šatách Basil Soda a v šialene vysokých topánkach s podpätkom a platformou, na ktorú šplhajú „dotieraví muži – panáčikovia“ .

Svoju vôňu, parfém, uviedla Lady Gaga oblečená do repliky flakónu tejto vône.

Avšak ani s týmto outfitom Lady Gaga neskončila. Bol snáď len na zahriatie. Pretože skutočnú fashion smršť predviedla až v pondelok na London Fashion Week na prehliadke pokrývok hlavy majstra Philipa Treacyho. Philip Treacy sa London Fashion Weeku prezentoval prvýkrát. Rozhodne však pre svoju absenciu na tejto módnej akcii nestál niekde zabudnutý. Je to totiž práve on, kto šije a zdobí klobúky pre anglickú aj ďalšiu klobúkychtivú smotánku, vrátane britskej kráľovskej rodiny.

Chvíľami Lady Gaga šliapala po tenkom ľade. Koho si chce proti sebe poštvať zahalená do dlhej burky, s lesklo trblietavou ružovou čelenkou, šatkou cez tvár a veľkým kabátom zdobeným zdá sa pravými kožušinovými chvostami? Moslimov alebo ochrancov zvierat PETA, ktorými je takmer s pravidelnosťou vďaka svojej záľube v pravých kožušinách „a masu“ napadaná?

Neskôr Lady Gaga vstúpila na mólo Philipa Treacyho, aby otvorila jeho premiérovú prehliadku na London Fashion Week, opäť v burke – v odeve podobnom tomu, ktorý nosia moslimské ženy. Tentoraz v celoružovej, pod ktorou presvitali legíny s modrými ružami a biele topánky na obrej platforme, dosť pripomínajúce dámske korčule.

V ďalšom unikátnom outfite sa potom objavila chvíľu nato, čo zasadla priamo vedľa Treacyho v kvetinovom klobúčiku-podbradníčku, vyzerajúcom ako veniec zo záhradných kvetín.

Posledným, štvrtým outfitom, ktorý Lady Gaga na Treacyho módnej show vystriedala, bol outfit s Treacyho klobúčikom Mickey Mouse s obrími ušami. Tie však neboli jedinou výstrednosťou jej posledného outfitu. Na rukách totiž mala Swarovski kryštálmi embosovanú rukavicu Michaela Jacksona.

Zdroj obrázkov: repro Dailymail.co.uk, Hollywoodreporter.com, Wwd.com, internet