Pánske jarné módne doplnky Louis Vuitton sú pre mužov s duchom cestovateľa!

Pánske jarné módne doplnky Louis Vuitton sú pre mužov s duchom cestovateľa!

18 / 01 / 2012

Muž značky Louis Vuitton je nomád – či už je doma či na cestách. Má v sebe ducha cestovateľov. Na ceste niekam alebo pri elegantnej večeri, v ležérnom oblečení alebo vo fraku – tento muž má vždy svoj štýl a nebojí sa ho kombinovať s inovatívnymi, klasickými či nečakanými doplnkami.

Tie doplnky, ktoré si muž Louis Vuitton vyberá zo sezónnych kolekcií nadčasových kúskov Louis Vuitton alebo z klasického sortimentu značky, majú vždy mužný štýl a sú z kultových materiálov (Monogram, Damier) či zo vzácnej kože (Nomade, Taiga, Utah) s iniciálami LV.

Peňaženky, diáre, kľúčenky alebo púzdra na rôzne technické vymoženosti – vyberie si každý muž, ktorý ocení kvalitu týchto diskrétnych spoločníkov. Malé kožené doplnky Louis Vuitton prezrádzajú dokonalosť svojho spracovania v každom detaile: vo výbere materiálov, prepracovaných hranách a ohyboch, povrchovej úprave. Všetky doplnky sú robustné, odolné, robené na to, aby svojmu majiteľovi robili radosť celý život. Možno je navyše personalizovať rôznymi spôsobmi – iniciály, horúca ražba, menovky... To všetko znásobuje pocit exkluzivity a luxusu.

Muž značky Louis Vuitton má rád elegantné veci, vždy je dokonale upravený a „vyzbrojený“ doplnkami – USB z matnej ocele, sponami na bankovky a manžetovými gombíkmi. Tento muž má tiež rád pop kultúrny štýl šperkov so štylizovanými motívmi. Svoj vzhľad umocňuje šály a šatky z vzácne zmesi hodvábu, ľanu alebo kašmíru v sezónnych či kultových vzoroch (modrý Damier a khaki Leopard).

A čím korunuje svoj pestovaný vzhľad? No predsa slnečnými okuliarmi v dokonalom dizajne, ktoré sú vyrobené z tých najmodernejších a technicky progresívnych materiálov.

Zdroj obrázkov: Louis Vuitton