Šaty Marchesa sú snom pre smrteľníkov a luxusom pre nesmrteľné!

Šaty Marchesa sú snom pre smrteľníkov a luxusom pre nesmrteľné!

24 / 02 / 2012

Georgina Chapman a Keren Craig, ktoré stoja za značkou Marchesa, predstavili na newyorskom Fashion Week ďalšiu skvostnú podívanú. Marchesa totiž patrí medzi to najluxusnejšie, čo sa v New Yorku predstavilo a nie je sa čo čudovať. Kolekcia Marchesa, predovšetkým RTW jar / leto a RTW jeseň / zima sú výhradne zamerané na večerné šaty, svadobné šaty a luxusné koktejlové šaty. A celebrity si ich rozoberajú ešte skôr, než je návrhárky predvedú na móle.

Kolekcia, ktorú návrhárky predstavili, je určená pre sezónu jeseň a zima 2012. Ale to len pre bohatých smrteľníkov. Celebrity počítame skôr medzi nesmrtelníkov a tak určite už teraz si niektoré z nich vybrali od Marchesa šaty, v ktorých sa v najbližšej dobe ukážu niekde pred objektívmi fotografov, alebo ktoré si vezmú na vyhlásenie Oscarov.

Exkluzívne večerné šaty a koktejlky Marchesa pre jeseň a zimu 2012/2013.

Aj medzi udalosťami červeného koberca sa tak trochu diferencuje, kam sa hodí mohutná večerná róba a kam radšej obliecť umiernenejšie večerné užšie šaty, alebo dokonca kratšie koktejlky. A tak sa aj v kolekcii Marchesa objavilo iba šesť rób s mohutnou širokou sukňou. Ďalšie modely boli síce užšie zďaleka však nie ochudobnené o luxus a noblesu.

Noblesné šaty Marchesa sa určite objaví na tohtoročných Oscaroch.

Hlavnou charakteristikou novej kolekcie Marchesa je opäť výšivka. Bohaté výšivky aplikovali návrhárky na hrubé nepriehľadné časti šiat, ale aj na tenučký tyl, u ktorého to potom vyzerá, že ste oblečená len v samotnej výšivke. Luxus výšiviek, noblesu priehľadných vrstvených tylov a komfort hodvábu doplňuje tiež elegancia používaného peria a kovovo lesklých materiálov na niektorých modeloch.

VIDEO: Móda pre nesmrteľné hviezdy má meno Marchesa!

Dve z luxusných rób s bohatou širokou sukňou.

Biela nedominuje, skôr krémové odtiene, ktoré sa miešajú s telovou, béžovou, bronzovou a zlatou. Pridáva sa čierna na štyroch modeloch a červená na iba dvoch. Z konceptu potom vystupujú šaty s bohatou bielou tylovou sukňou a výrazným modro vyšívaným živôtikom. Spolu s jemným rozviatym blankytne modrým modelom šiat s asymetricky strihanou sukňou sú to jediné dva modré modely v kolekcii. Kolekciu dopĺňajú aj skvostné topánky, ktoré vidíte vo fotogalérii.

Zdroj obrázkov: Marchesa, Style.com, Google.com