Spoločenská kolekcia kolekcie značky 1-2-3 Paris vám dodá elegantný a kultivovaný vzhľad

Spoločenská kolekcia kolekcie značky 1-2-3 Paris vám dodá elegantný a kultivovaný vzhľad

19 / 10 / 2011

Chystáte sa do divadla, na koncert alebo večernú party? Neviete aké šaty obliecť? Hľadajte inšpiráciu u francúzskej značky 1-2-3 Paris. Túto sezónu prináša spoločenské modely, ktoré vynikajú rafinovanou eleganciou a čerpajú z princípov presláveného „vysokého krajčírstva“. Dôraz je kladený na detail a použité materiály.

V aktuálnej spoločenskej kolekcii značky 1-2-3 Paris môžete vyberať modely so zaujímavo riešeným výstrihom, s delikátnym riasením aj trblietavými odleskami. Očarujúce sú červené koktejlky aj atraktívne dlhé večerné šaty. Ženy, ktoré dávajú prednosť nohaviciam, prepadnú kúzlu dámskeho smokingu.

Topmodelka Eva Herzigová, tvár UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3), v spoločenskej kolekcii na jesennú sezónu 2011

Apartné šaty upútajú sofistikovaným výberom použitých materiálov a farieb, ktorým dominuje čierna a červená doplnená nežnou bielou. Materiály sú ušľachtilé a kvalitné. Príkladom môžu byť ľahučké džerseje zdobené prepracovanými detailmi ako riasenie a prepracované lemovanie. Rafinované sú jemné priehľadné šifóny v kombinácii s delikátnou čipkou. Smoking ozvláštni saténové efekty na chlopniach. Elegantný a kultivovaný vzhľad spoločenských modelov dotvára šnúry perál alebo štrasové zdobenie. Detaily v podobe nadýchaných šálov, luxusných listových kabeliek, skvostnej bižutérie a lodičiek sú nevyhnutnosťou, ktorá modely dotvára.

Spoločenská kolekcia 1-2-3-Paris: košeľa Ortense (110 €), listová kabelka Idale (59 €), šaty Callie (199 €), šaty Sidonie (225 €) a šaty Sillage (169 €).

Zdroj obrázkov: 1-2-3 Paris, MediaReport