Vlny, up-do účesy a konské chvosty ovládli tohtoročné oscarovské účesy!

Vlny, up-do účesy a konské chvosty ovládli tohtoročné oscarovské účesy!

27 / 02 / 2012

Zdaleka na Oscarech nevidíte účesy, jaké si třeba na vlasech vykouzlí nevěsty ve svůj svatební den. Přitom by si to tak významná událost a tak drahé róby a šperky zcela jistě zasloužily. Vymlouvat se na přirozenou krásu je nesmysl, Přirozeně krásné máme být každý den a na Oscara se chodí s luxusním účesem! Přesto však nelze herečkám upřít, že jim to většinou slušelo. Pojďte se inspirovat.

Najlepšie účesy tohtoročných Oscars 2012 predviedli Natalie Portman, Penélope Cruz, Emma Stone a Milla Jovovich.

Up-do účesy a drdoly

Herecká dámska smotánka na tohtoročných Oscaroch stavila predovšetkým na up-do účesy. Je to prirodzené, pretože práve up-do účes sa k večernej róbe hodí najviac. Nezakrýva zbytočne šaty, umožní vyniknúť šperkom a tiež je viditeľným odklonom od dennej reality. Jeden z najvydarenejších účesov predviedla Rooney Mara. Čierne havranie vlasy úhľadne uhladila a vzadu stiahla do zaujímavého podtočeného drdolu. Účes vyniká aj vďaka krátko ostrihanej ofine herečky, ktorá sa stáča k čelu, je dokonale rovná, rozprestretá po celom čelu a hlavne nezvyčajne krátka. Siaha takmer tri centimetre nad obočie.

Účes Rooney Mara na tohtoročných Oscar 2012.

Up-do účesy a drdoly však mali na tohtoročných Oscaroch aj ďalšie podoby. Emma Stone si drdol zaplietla pri krku a nepravidelne spletený pripla na temeno hlavy. Vpredu si učesala cestičku vyčesanú extrémne na stranu. Octavia September sa učesala podobne, ale vlasy navyše v štýle 60. rokov na vrchole hlavy naddvihla. Bérénice Bejo nemožno uprieť snahu ani nepochváliť výsledok! Jej zložitý drdol má dokonca zapletený vrkôčik cez vrch hlavy. Drdol samotný má potom Bérénice spletený na krku. Jennifer Lopez si vypla drdol vysoko na hlavu a jej husté bohaté vlasy nemali problém vytvoriť skutočne pompézne dielo.

Účesy ako konské chvosty

Chcelo to niečo iné, než len obyčajnú gumičku, Gwyneth!

Gwyneth Paltrow pôsobila dokonale, šaty, nahý make-up, šperky... Všetko až do chvíle, než sa Gwyneth otočila a zazreli ste jej účes zozadu. Vlasy si Gwyneth len jednoducho stiahla do nízko posadeného konského chvosta. Čo by nevadilo, ale prečo použila len tú najobyčajnejšie gumičku?

Vlasy do copu si stiahla aj Sandra Bullok. Tá si ale konský chvost vypla vysoko na hlave a miesto gumičky si vlasy stiahla opäť vlasmi.

 

Skvostné vlny

Jednoduchá, účelná a dokonalá vlna na vlasoch Stacy Keibler vytvorila perfektný účes.

Najkrajšie šaty aj najskvostnejšie vlny na vlasoch predviedla partnerka Georgea Clooneyho, herečka Stacy Keibler. Účes si ponechala prostovlasý, ale aby sa hodil k jej úžasným asymetrickým zlatým šatám, stočila ho na jednej strane do veľkej výrazné vlny, ktorá drží vlasy na chrbte. Vďaka tomuto jednoduchému účesu mohli vyniknúť aj jej nádherné veľké náušnicu.

Vlnilo sa to ale aj na hlavách ďalších celebrít. Svoje ryšavé vlasy rozvlnila do účesu Judy Greer. Tiež Mila Jovovich rozvlnila svoj stredne dlhý účes. Stačil náznak veľké vlny, ktorý pomohol Natalii Portman k najlepším vlasom, aké sme na nej v poslednej dobe videli a tiež k jednému z najlepších účesov tohtoročných Oscarov. A nesmieme zabudnúť na Penélope Cruz, ktoré v štýle 30. rokov rozvlnila svoj účes do vintage polodlhého účesu.

A ktoré účesy sa tento rok nevydarili?

Najmenej vydarené účesy predviedli Angelina Jolie a Viola Davis.
Tu vyzerá Viola Davis oveľa lepšie!

Krásna Angelina Jolie absolvovala za posledné mesiace so svojím priateľom a možno za nedlho aj manželom Brad Pittom celú sériu „prechádzok“ po rôznych červených kobercoch a perlila. Avšak tentokrát, zrovna na Oscaroch, jej pomohla len jej prirodzená krása.Čo to je za hniezdo? Žiadna pravidelná cestička, žiadna forma účesu!

Takisto účesom neperlila Viola Davis. Ale s ježkom na afro vlasch toho pravda príliš nenarobíte. Rozmýšľam, kto Violu prehovoril, aby sa nechala ostrihať? Aj keď na fotkách pre Los Angeles Times jej to pristalo. To ale mala ešte čierne vlasy a nie hrdzavo-orieškový odtieň, ktorým sa mstia kaderníčky na všetkých ženách nad 50 rokov.

Zdroj obrázkov: Cocoandcreme.com, Bellasugar.com, Google.com, Instyle.com, repro Los Angeles Times