Zuckerbergova „facebooková“ nevesta prišla vo svadobných šatách za 4700 dolárov!

Zuckerbergova „facebooková“ nevesta prišla vo svadobných šatách za 4700 dolárov!

25 / 05 / 2012

On má hodnotu 20 miliárd dolárov a jeho nevesta prišla vo svadobných šatách za 4700 dolárov. Na pomery milionárov sveta zvolila Priscilla Chan, dnes už novomanželka Marka Zuckerberga, zakladateľa Facebooku, relatívne skromné ??svadobné šaty. Pár sa vzal v Kalifornii túto sobotu a svadba bola prekvapením. Prítomní, ktorí prišli osláviť Priscillinu promóciu ukončeného štúdia pediatrie, sa nakoniec stali svadobčanmi.

Bola to dobre utajená svadba a tak sa zo zakladateľa sociálnej siete Facebook Marka Zuckerberga stal ženáč pre svet skutočne nečakane. Mladomanželom sa tak podarilo vyhnúť nadmernej mediálnej pozornosti. Priscilla Chan, nová pani Zuckerbergrová, si obliekla šaty navrhnuté losangelskou návrhárkou Claire Pettibone.

Slonovinovo biele vrstvené šaty na bielom hodvábnom základe vrstvili čipku, ktorá vynikla predovšetkým nad srdcovito strihaným živôtikom a na odhalenom chrbte. Kvetinovú čipku ešte viac oživili flitre.

Snúbenci prežívali perný týždeň. Kým Priscilla ešte v piatok skúšala svoje svadobné šaty, 28-ročný Mark Zuckerberg púšťal do sveta akcie Facebooku, ktorý vstupoval na burzu. Avšak o tom, že si tieto šaty vezme Priscilla na svoju svadbu, navyše už v sobotu, nevedela ani samotná návrhárka. „ Išli sme v sobotu s dcérou do Disneylandu osláviť dcérine piate narodeniny. A keď sme prišli domov, manžel skontroloval novinky a zistil, že sa Mark oženil. Volal na mňa: Miláčik, to sú tvoje šaty!“ Povedala pre Daily Mail Claire Pettibone.

Claire Pettibone navrhovala šaty aj pre „madmanovú“ Elisabeth Moss, ktorá hrá Peggy Olson v slávnom seriáli Mad Man, pre súťažiacich Americal Idol Tamyra Gray alebo šaty pre družičku, ktoré obliekla Cameron Diaz.

Mark Zuckerberger v dost nudne vypadajúcom obleku připomíná maturanta, ktorý si poprvé obliekol oblek, ešte k tomu po bratovi. Čo ale stojí za povšimnutie je úzka čierna kravata: áno páni, úzkym kravatám dajte dnes už prednosť pred širokými a čierna v štýle Dolce & Gabbana sa už rozhodne nenosí len na pohreby. Dokonca faux pas nie sú ani mokasíny, aj keď Marku, na svadbu by predsa len viac patrili zaväzovacie oxfordky s uzavretým šnurovaním.

Zdroj obrázkov: repro Daily Mail, Google, internet