Kabelky Marks&Spencer 2015 – jarný katalóg je tu!

Kabelky – nikdy ich nemáme dosť. S ďalšou sezónou prichádzajú aj nové Marks&Spencer kabelky z katalógu pre jar / leto 2015. Ktorým neodoláme?

Kabelky sú svedkom nášho života. Ukrývajú naše tajomstvá, nosíme si v nich svoj život. S jednou si nevystačíme. Striedame je podľa veľkosti, farby, príležitosti aj nálady. Čo nám tento rok na jar a v lete 2015 prinesie anglická kabelková nádielka z M&S? Kabelky Marks&Spencer ponúknu kožu, elegantnú klasiku aj extravagantné kúsky atypických tvarov. Skôr než neutrálne farby nájdete v kolekcii pastely, ale aj výraznejšie farby. Nové kabelky pre tohtoročnú jar a leto sa na predajniach Marks&Spencer objavia už vo februári. A vyberať bude z čoho, keďže katalóg kabeliek M&S je skutočne bohatý.

Kabelky MarksSpencer katalóg Jar 2015
Kabelky Marks&Spencer – katalóg Jar 2015.

Veľké shopper kabelky z Marks&Spencer

Aj keď ja osobne patrím skôr medzi zástancov mini kabeliek, rozumiem ženám, ktoré na kabelku pozerajú ako na malé skladisko. Priznávam, že aj ja som tak kedysi fungovala: kabelka = warehouse. Kto môže tušiť, čo práve ten deň budete po ceste do práce, v nej, alebo pri ceste späť domov potrebovať? Kabelka musí zvládnuť ukryť skutočne všetko. Od náhradného svetríka, rukavíc, cez mobil a tablet, až po nejakú tú nevyhnutnú kancelársku potrebu – napríklad zošívačku. Kabelky M&S Collection sú dosť veľké na to, aby ste do tašky ešte prihodila aspoň pol litra z vášho denného pitného režimu, poriadnu dávku kozmetiky a trebárs tiež náhradné balerínky, ktoré rýchlo vymeníte za podpätky, keď už vás budú skutočne po celom dni ukrutne bolieť nohy.

Veľké shopper kabelky z MarksSpencer katalóg jar leto 2015
Veľké shopper kabelky z Marks&Spencer – katalóg jar / leto 2015.

Aktovkové tvary kabeliek sú hitom

Po vzore oxfordských študentiek si môžete ako kabelku zadovážit tiež malé dámske aktovky. Nie sú to tie klasické biznis aktovky, ani tašky na notebooky. Módne aktovkové kabelky Marks&Spencer sú menšie, pestrofarebné a veľmi nápadité. Môžete si ich vziať k šatám aj ku kostýmu. Na jar budú malým dámskym aktovkám v podobe dámskych kabeliek vládnuť pastely aj žiarivé farby.

Malé aktovky ako kabelky z MarksSpencer kataló jar leto 2015
Malé aktovky ako kabelky z Marks&Spencer – katalóg jar / leto 2015.

Listové kabelky nielen na party

Už dlhšiu dobu nie je listová kabelkakabelkou iba na party. Získalo štatút kabelky bežného dňa. Keď sa vám do nej podarí napchať všetko, čo si myslíte, že potrebujete do práce, pokojne môžete toto kabelku nosiť aj tam. Kabelky Marks&Spencer tentoraz ponúkajú listové kabelky hrajúce sa s rôznofarebnými plochami, tzv. color blokmi. Aj tu htrají prím pastelové farby. Niektoré z kabeliek ponúkajú zaujímavé uchytenie k ruke, alebo si je vďaka odopínaciemu remeni môžete zavesiť aj na rameno – ale priznajme si, to už nie je ono. Listová kabelka patrí do ruky. A na listové kabelky z M&S som dostala chuť aj ja!

Listové kabelky ako kabelky na každý deň MarksSpencer katalóg jar leto 2015
Listové kabelky ako kabelky na každý deň – Marks&Spencer katalóg jar / leto 2015.

Niekto to rád na ramenách, alebo messenger bags sa nosí

Ak chcete praktickú menšiu kabelku na rameno, vyberte messenger bags. Nosia sa krížom cez rameno, môžete si ju dokonca posunúť na brucho. Kabelku tak máte vždy na očiach a ešte ju môžete vlastnými rukami chrániť pred „zlodejmi“. V bratislavskej hromadnej doprave, a zrejme aj inde, ako keď nájdete. Klasické messenger bag kabelky Marks&Spencer majú zaujímavé zdobenie. Zapáčia sa vám priznané zipsy aj falošné ozdobné pásiky.

Kabelky v štýle messenger bags z MarksSpencer katalóg jar leto 2015
Kabelky v štýle messenger bags z Marks&Spencer – katalóg jar / leto 2015.

Vtipné, cool a niečo extra

Aj takéto kabelky Marks&Spencer nájdete v jarnom katalógu M&S 2015. Baví sa tak top módni návrhári, M&S nechce zaostávať. Kabelka ako srdiečko s tradičnou dedinskou kockou, kabelka ako obrie oko alebo len roztomilé minikabelčičky. Tieto kúsky mňa osobne vždy dostávajú najviac. Hanbiť sa ich nosiť nemusíte, práve naopak. Móda 2.0 sa nebojí byť vtipná.

Vtipné kabelky z Marks Spencer katalóg jar leto 2015
Vtipné kabelky z Marks & Spencer – katalóg jar / leto 2015.

Zdroj obrázkov: Kabelky Marks&Spencer – katalóg jar 2015

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek