Back to school vo veľkom štýle

Kedy inokedy by bol vhodnejší čas inšpirovať sa outfitmi do akademického prostredia – či už do vysokoškolskej auly alebo tej oldschool drevenej stredoškolskej lavice. Pravda je taká, že máme polku augusta za sebou, nemusíme byť však smutné, že tropické leto sa pomaly končí. Prichádza totiž obdobie príjemných teplôt babieho leta. A tie prajú zaujímavým outfitom nielen pre školáčky, ale aj milovníčkam módy, ktoré majú toto pekné obdobie už dávno za sebou. Poďme na to!

Ukážka rôznych outfitov v teplých jesenných farbách.
Privítajte školský rok v teplých farbách lenivých slnečných lúčov.

Nech patríte do hociktorej kategórie, dbajte na jedno. Nie ste ani účastníčkou letného festivalu, ani žúrok v štýle Ibiza party! Preto sa oblúkom vyhnite looku á la vyrastená študentka. Zachovajte dekórum a úcite si svoju alma máter alebo dress code v kancelárii. Na odhalení svojich kriviek nie je nič zlé, takže sa smelo odviažte, avšak v na to určených akciách! Ani v škole nie je jemné ukázanie kože samozrejme zakázané, nebojte sa upálenia ako čarodejnice v nedávnej histórii. Ukážte kotníky aj ramená, ale majte po ruke sako alebo bundu aspoň so skráteným rukávom.

Buďte efektívna a využite svoje sexi letné kúsky na maximum! Poviete si ako to dosiahnuť bez toho, aby som sa odhalila ako instagramové influencerky na Coachelle? Jednoducho. Vrstvite! Napríklad váš obľúbený crop top alebo šaty na špagetových ramienkách. Pomôžte si bielym tričkom alebo iným tesným topom. Pokojne si oblečte vašu milovanú sukňu s vrchom, ale stlmte sexi look dlhým cardigánom á la babička. Všetko je o vyváženosti. B-a-l-a-n-s-u-j-t-e.

Ukážka elegantných károvaných outfitov do školy.
Nadčasový trend kockovaného kára či neutrálnej farby bude elegantnou ozdobou prednáškovej auly.

Stavte buď na nadčasové farby alebo vzory ako napríklad káro. Neznamená to však, že budete vyzerať ako nudná študentka z čias Márie Terézie. Práve naopak. Pridajte rebelské topánky, šperky či originálny ruksak. Nezabudnite ozdobiť korunku krásy. Trendy sponky, šatky alebo čelenky stoja naozaj iba pár eur. Oproti rovesníčkam sa odlíšite. Na 100%. Naberte odvahu byť sofistikovaná, ale pritom vhodne oblečená a obľúbi si vás aj tá najzákernejšia profesorka.

Takže milé študentky aj neštudentky, užite si posledné tropické lúče leta 2019. Ani náhodou však nezúfajte, že o dva týždne tu máme babie leto a s ním spojený začiatok školského roka. Lebo aj ten môže byť plný experimentov, fantázie a iných fashionistických radostí. Smelo doň vykročte!

Majte krásny deň,

Zdroj obrázkov: Pinterest.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek