Pánske trendy na jeseň 2008 – 2. diel: Eastern Promise, alebo východné nádeje

Je tu ďalší jesenný trend pre pánsku populáciu!? Noblesa, uhladenosť a vyberanosť! Štýl ruskej oligarchie je tu! Nechajte sa inšpirovať!

Páči sa vám honosnosť, vybraný vkus a uhladenosť? Tak vás tento módny štýl na tohtoročnú jeseň dokonale uchváti. Máte radi ľahkú eleganciu doplnenú miernou extravaganciou a korunovanú ležérnosť? Načo teda váhať? Vymýšľať stále nové trendy a štýly nie je nijak jednoduché. Nie to ešte jednotlivé trendy zapasovať do svojho šatníka.

Tomuto trendu kraľuje hlavne modrá, šedivá a hnedá farba. Nechýba ale ani čierna a prímes oranžovej. Módny štýl „východnej nádeje“ vyznáva jednak jednoduchosť, ďalej aj prímes orientu a originality. Jednoduchosť sa prejavuje jednofarebnými látkami a jednoduchými strihmi. Orient a originalita je tu zastúpená farebnosťou a ornamentami.

Hnedý dlhý kožušinový kabát, čierne nohavice, čierna košeľa, hnedé topánky a šál. Čierne tričko, čierne nohavice, tmavomodrá košeľa a čierne doplnky. Letecké okuliare či manžetové gombíky. Ručne vyšívaný šál. Huňatý kabát, zamatové nohavice, vysoká obuv a rukavice – to všetko vyvedené v hnedých odtieňoch doplnené o modrý rolák a opasok.

Páčilo by sa niečo viac extravagantného alebo štýl do kancelárie? V tom prípade skúste kombináciu šedého kockovaného obleku, košele v svetlo marhuľovom tóne a tmavo šedivý kabát.

Alebo máte živší naturel? Vyskúšajte hadiu kožu – na kabáte a triku! Doplňte o šedé pukové nohavice a hnedé lakované topánky. Zostáva len doplniť rebelsky o tmavo šedú čapicu! Ďalším odvážnym variantom je šedý kabát s červenobielym ornamentom, doplnený košeľou a šedými nohavicami. Zvierací motív je síce pomerne už tabu, ale v tomto štýle sa opäť objavuje. Zabudnite ale na prehnanosť. Ak sa budete chcieť uchýliť k zvieraciemu motívu, stavte len na jeden kúsok.

Eastern promise, alebo „východné nádeje“ – doplnky pre dokonalý imidž

Priateľ: pes – nemecká doga, ruský chrt Barzoj (najlepšie svorka troch až piatich Barzojov)
Drink: vodka Stoličnaja
Auto: Porche Cayeene Turbo S
Módne doplnky: letecké okuliare Cartier, manžetové gombíky, dlhý šál, plniace atramentové pero, masívne strieborné šperky
Tetovanie: so znakmi bývalého Sovietskeho zväzu
Zberateľstvo: maliarske umenie starých ruských majstrov
Literatúra: Puškin, Dostojevskij, Tolstoj

Zdroj fotografií: Men.style.com, Avalynborzoi.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek