Roztomilé čiapočky pre našich najmenších

Klasické pletené čiapočky, jesenné čiapky s brmbolcom, veselé a hravé farby: to je presne to, čo vaše dieťa potrebuje na jeseň / zimu 2007, aby bolo chránené pred nepriaznivými vplyvmi počasia a zároveň moderné.

Čiapky sú nevyhnutnou súčasťou výbavy do zimného počasia, pretože ochránia a zahrejú hlavu od zimy a chladu. Túto sezónu sú in pletené čiapky vo veselých farbách, ktoré sa hodia k bundám aj ku kabátikom. Najoriginálnejšie modely sú samozrejme tie, ktoré svojmu dieťaťu sami upletiete, ale v dnešnej uponáhľanej dobe sa nemusíte hanbiť za to, že pletenú čiapku svojmu dieťaťu kúpite v obchode.Zvlášť dnes, kedy nájdete všade obrovský výber. Stačí len zvoliť tú správnu farbu a tvar, a to musíte vyskúšať, pretože každý má inú hlavu.

Nosia sa klasické guľaté čiapky alebo veselé s brmbolcom, jednofarebné, viacfarebné, medze sa nekladú. Ide len o to, čo sa vášmu dieťaťu bude páčiť, a čo mu pristane. Naviac sa môžete zladiť a kúpiť si rovnakú čiapku ako má vaše dieťa, pretože nielen v móde pre najmenších sú obľúbené pletené čiapky. Kúpte si aj nejakú peknú pletenú čiapku, ktorú zladíte so svojím kabátom a uvidíte, ako príjemne sa budete v tomto sychravom počasí cítiť. A naviac vaše dieťa aj vy budete chránení proti mrazu a vetru.

Zdroj fotografií: Fotolia.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek