Štýlové bundy pre malé slečny

Vyberie si každá malá slečna – či už tá s princeznovskými ideálmi, alebo aj slečna, ktorá ružovú nenosí rada a radšej sa oblieka do khaki odtieňov či do modrej farby. Ďalšie je tiež isté – tieto bundičky budú všetkým slečnám slušať, a zároveň sa aj skvele nosiť.
Táto kolekcia ponúka presne to, čo malé slečny chcú – správny štýl. Ležérne bundy s kapucňou ah bez nej majú ten správny dievčenský štýl, v ktorom sa zhliadne každá slečna. Bundičky sa môžu začať nosiť už teraz v zime, pretože pod zimnou bundou v poriadnom mraze krásne zahrejú. Veľmi dobre sa tiež uplatní na jar, kedy už teploty pôjdu o mnoho stupňov nahor a všade sa pomaly, ale iste, začne otepľovať.

Ružová farba okúzli veľkú skupinu dievčat, rovnako tak aj farebné motýliky tón v tóne. Ďalšia bundička ponúka kombináciu ružovej s modrou výšivkou a zaujímavo riešené švy, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Modrá bundička v predĺženej dĺžke zaistí dokonalú ochranu pred chladom pre chrbát a bruško, zároveň zaujme zaujímavým zapínaním a ružovo-fialovými výšivkami. Taktiež disponuje kapucňou, ktorá slúži ako pre dekoratívne účely, tak dokáže aj plne fungovať ako ochrana pred drobným dažďom či vo vetre.

Na poslednej bundičke prevláda khaki farba, ktorú skvele dopĺňa a zvýrazňuje veľký bielo-tyrkysový motív. Práve táto bundička si získa slečny, ktoré nerady nosia ružovú.

Bundičky sa dajú kombinovať so sukňou, šatami aj nohavicami, ktoré môžu mať rôznu dĺžku práve podľa vonkajšej teploty. Nosia sa dlhé nohavice, 7/8, trojštvrťové, tesne nad kolená aj tie najkratšie. Ale na tie posledné spomínané si budeme musieť ešte nejaký čas počkať, pretože vonkajšie teploty im zatiaľ zďaleka neprajú.

Pod ne sa dá obliecť tričko aj sveter zároveň, záleží na tom, ako veľmi je treba byť v teple. Dá sa uplatniť aj zaujímavé vrstvenie niekoľkých tričiek na sebe, pričom sa začína tým s dlhým rukávom či spodnou košieľkou, ktorej by vykukoval len farebný pruh či by bola plne schovaná. Na triko s dlhým rukávom sa môže obliecť bavlnená aj pletená vesta či tielko.

Zdroj obrázků: Zappos.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek