Dlhé kabáty

Späť

Nájdite svoj štýl

Dlhý typ kabátov vyzerá štýlovo, ale pomáha vás aj chrániť pred nízkou teplotou. Môžete nosiť kožený kabát so štýlovým opaskom a šikovným párom topánok - dodá vám auru celebrity. Alebo si môžete vybrať z modelov s ozdobami, vrstvením, balónovými rukávmi, tradičnými opaskovými sponami a podobne. Pre super oficiálny vzhľad zvoľte dlhý kabát s dvojitým zapínaním v rôznych farbách a vzoroch.

Zdôraznite váš vzrast

Nebojte sa zdôrazniť váš vzrast. Ak ste veľmi vysoká, kabát môže siahať po členky. No uistite sa, že rukávy sú dostatočne dlhé, aby ste sa vyhli výzoru akoby ste z neho vyrástli.

Farba

Vyberajte podľa farby. Dámske kabáty nájdete v rôznych odtieňoch, takže si prezrite šatník skôr, ako si nový kabát kúpite. Ak rada nosíte veľa jasných farieb, potom sa čierny, alebo biely kabát bude hodiť takmer k čomukoľvek. Zábavným oživením môže byť kabát červenej farby. Hnedá, alebo sivá farba zasa skvele doplní klasický, neutrálny šatník.

Nešetrite

Nešetrite a kúpte si najlepší kabát, aký si môžete dovoliť. Budete ho počas najbližších mesiacov nosiť takmer každý deň, takže buďte pripravená minúť trochu viac, aby ste získali najkvalitnejší, ktorý vám vydrží. Pre ľahký kabát hľadajte mix kašmíru, či vlny, ktorý bude teplý aj bez objemu a hmotnosti.

Starajte sa oň

Ak ste investovali do kabáta, náležite sa oň starajte a vydrží vám roky. Čistite ho často a nezabudnite ho zavesiť na drevený vešiak, nie na háčik na zadnej strane dverí. Silueta vášho kabáta závisí na ramenách a akonáhle bude visieť na háčiku, začne vyzerať beztvarý a opotrebovaný.
Ďalej
Dlhé kabáty

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek