Dámske plavky

Späť

Jablko

Tento typ postavy je obdarený najmä v hornej časti tela, preto odporúčame zvoliť pevnú podprsenku s kosticami bez zbytočnej výstuže. Väčšie bruško skryte pod tankiny alebo nohavičky s vyšším pásom v tmavých odtieňoch modrej, zelenej či fialovej.

Hruška

Aby ste odpútali pozornosť od mohutnejších stehien a väčšieho zadku, môžete ich obliecť do tmavých farieb a zvýrazniť tak svoje prednosti v hornej polovici tela. Odporúčame plavky na jedno rameno, s väčším výstrihom či inou zaujímavou aplikáciou.

Obrátený trojuholník

Ak máte širšie ramená a užšie boky, symetricky ich viete vyvážiť výraznými nohavičkami s vyšším pásom. Horizontálne pásiky postavu rozširujú, tak pokojne siahnite po takých v námorníckom štýle.

Obdĺžnik

Športová postava s chlapčenskými črtami môže svoj zadok zvýrazniť bedrovými nohavičkami brazílskeho strihu, ktorý vaše pozadie pekne zaoblí. Na podprsenke zvoľte volániky, riasenie a vrstvenie vo svetlých farbách, ktoré vás opticky rozšíria.

Presýpacie hodiny

Ak máte postavu v tvare X, gratulujeme! Ste jednou z tých, ktoré si na seba môžu dať akýkoľvek strih, farbu či vzor a budú stále vyzerať príťažlivo. Odporúčame zvoliť jednodielne plavky s výraznou farbou v páse, ktorá vám ho ešte viac opticky zúži.
Ďalej

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek