Elegantné dámske kabáty

Späť

Jablko a obrátený trojuholník

Postavy v tvare jablka a obráteného trojuholníka vyzerajú skvele v kabátoch tvaru "A", alebo s výrazným spodným lemom. Aby ste nevyzerali zavalitejšie, vyvarujte sa prílišným detailom v hornej časti, dvojradovému zapínaniu a farebne kontrastujúcim gombíkom.

Hruška

Postavy v tvare hrušky (širšie boky a zadok) vyzerajú najlepšie v kabátoch bohatých na detaily v hornej časti, čo opticky odpútava pozornosť od kriviek tela. Vyberajte zo širokých golierov a výložiek na ramenách.

Obdĺžniková postava

K obdĺžnikovej postave (so slabo definovaným pásom) patrí kabát, ktorý má zvýraznené detaily v hornej polovici a rovnako i spodné lemovanie - kabát tak pridá dimenzie vášmu rovnému tvaru.

Presýpacie hodiny

Tvar tela podobný presýpacím hodinám je najbližšie tvaru ideálnemu, s rovnomerným rozložením proporcií. Na jeho podčiarknutie určite zvoľte kabát s opaskom. Ak sa vám váš tvar nezdá úplne ideálny, nič nepokazíte ani kabátom v tvare "A" - automaticky zakrýva boky.

Investujte do kvality

Ak máte v pláne nosiť váš elegantný kabát viac, než váš kabát neformálny, viac do neho aj investujte. Kvalitné materiály vydržia dlhšie a častejšie nosenie na nich nebude poznať.
Ďalej
Elegantné kabáty
Značka
Obchod

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek