Flaušové kabáty

Späť

Eko kabát

Pokiaľ ide o teplo a jemnosť materiálu, veľmi populárnou tkaninou je fleece. Fleece môže byť, okrem iného, vyrobený aj z recyklovaných plastových fliaš. Tak ak vám na tom záleží a chcete ekologický kabát, dajte šancu práve fleecu.

Môžu pridať objem

Po dlhom, horúcom lete prežitom v šortkách a tielkach je pochopiteľný pocit, že zimný kabát vám pridáva desať kíl navyše. I keď to možno nevyznieva vždy práve lichotivo, zimné kabáty sú objemné účelovo - sú určené na to, aby vás udržiavali v teple. Nájdite si taký, ktorý sa vám páči, ale nezabudnite na tento, niekedy nežiadúci, vizuálny efekt.

Dĺžka

Pri zimnom kabáte je dôležitá dĺžka. Ak je príliš dlhý, robí vašu postavu kratšou ako je v skutočnosti. Ak máte v pláne obliecť si niečo dlhšie ako sako, zvoľte kabát, ktorého lem je v línii s kolenom, alebo trochu nad ním. To vám dodá štíhly vzhľad a predĺži postavu.

S kapucňou

Ak ste zimomravá a chcete zabrániť chladu, aby sa vám dostal pod kožu, potom vám, pre zvýšenú ochranu, odporúčame vybrať si kabát s kapucňou. Dodá extra komfort a ochráni na chlad citlivý krk.
Ďalej
Flaušové kabáty

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek