Jesenné kabáty s kapucňou

Späť

Vaša farba

Je dôležité identifikovať “vašu” farbu. Je to farba, v ktorej vždy vyzeráte skvele a čierna sa nepočíta. Keď nosíte vaše farby, nemusíte si dať ani veľa mejkapu, pretože okamžite vyzeráte úžasne. Ako nájdete svoju farbu? Experimentovaním - napríklad, oblečená vo “vašej” farbe vyzeráte sviežo aj vtedy, keď sa tak práve necítite. No a jesenný kabát vo “vašej” farbe znamená pozitívnu jeseň.

Ochráni pred vetrom i dažďom

Jesenný kabát s kapucňou je trendový a ochráni vás pred vetrom a dažďom. Vybrať si môžete kapucňu s kožušinou, alebo bez.

Starostlivosť

Jesenné kabáty, tak ako všetky ostatné, by sa mali čistiť aspoň raz za sezónu. Keď zmoknete, snažte sa vždy váš kabát čo najrýchlejšie vysušiť, aby sa tkanina nezmrštila alebo nezmenila textúru. Pri syntetických kabátoch s kožušinovou kapucňou nezabudnite pred praním v práčke najprv odstrániť kožušinu (ak to kabát dovoľuje). Pri sušení v sušičke odporúčame použiť špeciálne loptičky, ktoré zabezpečia správne rozloženie náplne.

Vsaďte na klasiku

Vyskúšajte neprihliadať veľmi na módne trendy a namiesto toho sa rozhodnite pre klasický strih. Klasický kabát vyrobený z kvalitnej textílie môže vydržať mnoho rokov. Poobzerajte sa po zmesi vlny, alebo tenkej páperovej výplni, ktoré poskytujú dostatok tepla bez toho, aby vám pridávali kilá navyše. A taktiež sa spoľahnite na jednoradové zapínanie, ktoré vám neuberie na výške hneď, ako začnú klesať vonkajšie teploty.
Ďalej
Jesenné kabáty s kapucňou

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek