Jesenné kabáty s kožušinou

Späť

Na mnoho spôsobov

Jesenný kabát s kožušinou je možné nosiť na mnoho spôsobov - s džínsami, čiernymi nohavicami, alebo peknými šatami. Kožušinový golier dodá jedinečný vzhľad a dokonale doplní váš outfit.

Kašmír či koža

Kožušinový golier vyzerá elegantne s kašmírom. Kašmírové kabáty sú elegantné samy o sebe, ale akonáhle pridáte kožušinový golier, vynesiete eleganciu na úplne novú úroveň. Cítite sa na odvážnejší experiment? Skúste kožený kabát s kožušinou. Ideálny je pre bežné denné použitie, či obed s priateľmi. Ale dodáva aj sexy nočný vzhľad na koncerte, alebo keď idete na drink s kamarátkami.

S teplom sa nemusí

Kožušina je pomerne trvanlivá, ale je zopár vecí, ktoré by ste nemali zanedbať pri starostlivosti o kožušinové výrobky. Kožušina preferuje nižšie teploty a nemá rada teplo, trenie a chemikálie. Jej čistenie prenechajte profesionálom.

Nadčasová

Kožušina je nadčasová, vždy v móde a zaručene oživí váš zimný šatník. V zime býva výzvou zostať súčasne v teple a vyzerať štýlovo. Odpoveďou sú práve kožušinové doplnky.

Farby

Vyskúšajte kožušinu skombinovať s farebnými kabátmi. Sú veľmi módne a umožnia vám zvýrazniť vašu osobnosť. Vyzerajú fantasticky a okamžite upútajú pozornosť všetkých okolo vás.
Ďalej
Jesenné kabáty s kožušinou

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek