Jesenné prešívané kabáty

Späť

Ľahšie modely

Hovoríte si, budem v jesennom prešívanom kabáte vyzerať príliš objemne? Nie nevyhnutne. Je pravda, že niektoré hrubé jesenné prešívané kabáty vám môžu pridať pár kíl, ale pri luxusnejších ľahkých prešívaných modeloch sa obávať určite nemusíte.

Dokonalý prvý dojem

Vrchný odev je prvým kusom, ktorý na vás vidno, keď vyrazíte von. Pre dokonalý prvý dojem sa snažte, aby váš prešívaný kabát zodpovedal nielen outfitu a doplnkom pod ním, ale aj vášmu typickému štýlu, postave, či farebným tónom vlasov a pokožky.

Teplejšie doplnky

V chladnejších jesenných dňoch k prešívanému kabátu pridajte teplejšie doplnky - hrubší šál, rukavice a čiapku. Takto porazíte pocit chladu aj počas skorých sychravých jesenných rán.

Ten pravý pre vás

Prešívaný kabát môže byť športový, alebo elegantný. Nosiť ho tak môžete na rôzne príležitosti, v rôznych dĺžkach, farbách i materiáloch. Keďže o najrôznejšie typy a strihy nie je núdza, určite sa nájde niečo pre každý šatník.

Farby

Bledomodrá, zelená, žltá a červená sú skvelými príkladmi farieb, ktoré môžu osviežiť váš jesenný šatník. Ak nie ste práve fanúšikom farebných kabátov, ako alternatívu zvážte jasne farebné šatky, klobúky a rukavice.
Ďalej
jesenné prešívané kabáty

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek