Kabáty s kapucňou

Späť

Funkčnosť

Zvážte štýl, ale aj funkcie kabátov. Pred chladným snehom, alebo prudkým vetrom vás najlepšie ochránia kabáty, ktoré majú kožušinové kapucne. Rozhodnite sa, či chcete, aby ten váš bol na gombíky, opasok, alebo zips pre pohodlie a funkčnosť.

Kúpu dôkladne zvážte

Existuje veľa faktorov, ktoré vstupujú do hry pri výbere zimného kabáta. Po prvé, bude to váš jediný kabát, alebo budete mať viacero? Druhou najdôležitejšou otázkou je, akú bude mať kabát funkciu: hľadáte business typ, alebo ležérny? Ďalej, aká je úroveň tepla, ktorú potrebujete? Ako sa najčastejšie premiestňujte - jazdíte, chodíte pešo, alebo používate verejnú dopravu? A posledná otázka, ktorú by ste si mali položiť, aké farby a štýly preferujete?

Kabát. čo podporí váš štýl

Zimné kabáty vyzerajú elegantne, štýlovo a sexy. Sú navrhnuté tak, aby vás izolovali pred zimou a k dispozícii sú v rôznych veľkostiach, tvaroch, vzoroch a farbách. Pohrajte sa so štýlmi a nájdite ten, ktorý najlepšie vyhovuje každému z vašich stylingov. Hoci za jedinú spoľahlivú odpoveď na boj s chladom je považované početné vrstvenie, vyskúšajte aj triky ako kapucňu s kožušinou. Priliehavé zapínanie vás bude zasa udržovať v teple a nenechá žiaden chladný vzduch zvonku vstúpiť do kabátu.

Nechajte si poradiť

Niektorí ľudia jednoducho nemajú oko pre módu; ak ste jedným z nich, musíte si pred nákupom kabáta urobiť domáce úlohy. Prelistujte časopisy a módne webové stránky venované kabátom. Pozrite sa na tipy, najnovšie trendy, alebo odporúčania stylistov. Najprv si vyberte typ, až potom začnite nakupovať.

Vrecká

Nájdete aj kabáty bez vreciek, avšak akokoľvek krásne môžu byť, keď bude treskúca zima a vy si nebudete môcť schovať ruky do vreciek, budete preklínať deň kedy ste si ich kúpili.
Ďalej
Kabáty s kapucňou

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek