Kabáty s kožušinou

Späť

Hrejivá

Teplejší kabát s kožušinou je elegantný módny kus, výborný do zimného počasia. Zima je jediným obdobím, ku ktorému sa kožušina hodí - nielenže vás okrášli, ale aj zahreje. Môžete si pritom vybrať pravú, alebo umelú.

Dľžka

Vyberte si podľa dĺžky. Predtým, než si kúpite zimný kabát, zvážte výšku a typ tela. Ak ste menšej postavy, pozrite sa bližšie na dámske kabáty, ktoré siahajú približne do stredu stehna. Vysokým ženám najviac pristane kabát, ktorý siaha až do stredu lýtok. Ženy s priemernou výškou vyzerajú skvele v zimných kabátoch, ktoré siahajú po kolená.

Aby kabát ladil k šatníku

Pri voľbe zimného kabáta s kožušinou zohľadnite jeho siluetu a dĺžku, najmä ako pôjde dokopy s existujúcim oblečením vo vašom šatníku. Mnoho módnych kabátov je kratších, čo znamená, že zakryjú iba časť vášho oblečenia. Pri nákupe preto vyberajte v kontexte toho, čo už máte v skrini.

Poraďte sa

Poraďte sa s priateľkou, alebo priateľom. Aj pri nakupovaní online je dobre získať názor blízkej osoby. Väčšinou vás vaši blízki vidia trochu inak ako vy sami a môžu tak byť užitoční pri konečnom rozhodnutí ohľadom vášho nového zimného kabáta.

Vyvážte krivky

Ak máte postavu v tvare hrušky - veľký, dramatický kožušinový golier je pre vás ako stvorený. Nasmeruje oči smerom k ramenám a dekoltu. Rovný tvar kabáta vám tiež pomôže dokonale vyvážiť vaše krivky.
Ďalej
Kabáty s kožušinou

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek