Šaty do divadla

Späť

Nekomplikujte

Výber šiat do divadla zbytočne nekomplikujte, pravidlá sú dnes voľnejšie, ako bývali kedysi. Pre moderné formálne divadelné podujatia budú postačovať také isté šaty, ktoré by ste si obliekli na svadbu, pohreb, alebo dobročinnú večeru.

Skúste koktejlky

V súčasnej dobe sa pravidlá formálneho oblečenia trochu zmenili. Do divadla si môžete obliecť stredne dlhú sukňu alebo nohavicový oblek. No večerné koktejlové šaty vytvoria oveľa atraktívnejší vzhľad.

Premiéra si žiada viac

Ak si vyberáte šaty na divadelnú premiéru, očakáva sa formálnejšie oblečenie, než na radové predstavenie. Určite preto siahnite po koktejlových šatách, doplnenými slávnostnými šperkami.

Neodhaľujte príliš

Uistite sa, že si do divadla obliekate šaty, ktoré neodhaľujú priveľa. Dĺžka sukne by mala byť pod kolená a výstrih tiež konzervatívny. Ani tesné, obtiahnuté šaty nie sú na formálne udalosti priveľmi vhodné.

Doplnky

Najvhodnejšou kabelkou k šatám do divadla je koktejlová. Šperky, účes a rovnako i make-up prispôsobte podľa formálnosti podujatia. No nikdy nezabúdajte na pravidlo, že menej je niekedy viac.
Ďalej
šaty do divadla
Veľkosť
Obchod

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek