Šaty s krátkymi rukávmi

Späť

Materiál

Šaty s krátkymi rukávmi sú samozrejme ideálne na leto, na pláž, alebo aj na šport, či záhradnú párty. Snažte sa vyberať materiál podľa toho, na akú príležitosť sa chystáte. Na pláž sú vhodné prírodné materiály, v ktorých vám bude príjemne - bavlna, alebo ľan. Na letnú svadbu a záhradnú párty to môže byť viskóza, či elastická krajka. Dôležitý je váš komfort, preto si pred kúpou radšej prečítajte zloženie materiálov, z ktorých sú šaty vyrobené.

Farby

Farby letných šiat by mali byť svieže. Samozrejme, v lete môžete nosiť šaty všetkých farieb, ale veselými farbami rozjasníte svoj deň a budete mať lepšiu náladu. Môžete sa riadiť aktuálnymi trendmi, vybrať si farbu, ktorá sa hodí k vášmu tónu pleti, alebo len tak zvoliť svoju najobľúbenejšiu farbu.

Upriamte pozornosť na svoje prednosti

Ste nízka, alebo máte plnšie tvary? Pomôžte si malými trikmi, aby ste vyzerali podľa svojich predstáv. Ak ste nižšia, vyberte si šaty s vertikálnymi pásikmi, ktoré vašu postavu opticky predĺžia. Keď sú vaše krivky trochu oblejšie, nemajte za cieľ zakryť vaše kilogramy navyše väčším oblečením. Naopak, to vám kilá na výzore iba pridá. Vyberte si šaty vašej veľkosti a vyzdvihnite v nich svoje prednosti, napríklad dekolt.

Aj v zime

Šaty s krátkym rukávom môžete bez problémov nosiť aj v zime. Stačí, keď ich dobre skombinujete s teplejšími doplnkami. Napríklad, ku krajkovým letným šatám si oblečte kožený kabát, čierne nepriehľadné pančuchy a členkové čižmičky. Alebo pod bavlnenými letnými šatami s krátkym rukávom noste jemný pletený rolák. Vaše obľúbené šaty tak nájdu využitie aj v zime.
Ďalej
Šaty s krátkymi rukávmi

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek