Šaty na jedno rameno ‐ Červené

Späť

Vrstvenie?

Rezolútne nie vrstveniu! Pointou tohto dizajnu šiat je predviesť vaše nádherné ramená, takže nie je žiaden dôvod na to, aby ste ich zakrývali blejzrom alebo vestou. To je aj dôvod, prečo sú tieto šaty obzvlášť vhodné pre teplejšie obdobia, ako jar a leto.

Podprsenka

Šaty na jedno rameno noste s podprsenkou bez ramienok. Aj keď je vaša ramienková podprsenka výnimočne atraktívna, pod šatami na rameno to jednoducho nevyzerá dobre. Vždy sa tiež uistite, že vám vzadu podprsenka nevytŕča.

Doplnky

Najlepším riešením sú jednoduché doplnky. Vyhnite sa náhrdelníkom, pretože by na jednoramenných šatách narušili krásny výstrih, ktorý je už sám osebe módnym prvkom. Ak sú šaty s trblietkami, pár jednoduchých náušníc a náramok úplne postačia.

Na večernú udalosť

Pri okázalých večerných príležitostiach nemôžete nič pokaziť dlhou jednoramennou róbou. A na tie menej okázalé si vyberte krátke šaty na jedno rameno zdobené flitrami. Jednoramenné šifónové šaty sú skvelé, ak chcete dosiahnuť romantickejší vzhľad.

Na denné nosenie

Jednoduché šaty sú ideálne na denné nosenie. Vyberte si ich v jasných, letných farbách, krátke, alebo maxi. Noste ich s plochými sandálami. Verná asymetrickému trendu môžete tiež zostať pri dĺžke šiat, nielen ramenách.
Ďalej
Šaty na jedno rameno
Obchod

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek