Šaty na ramienka

Späť

Vrstvenie

Šaty na ramienkach môžete nosiť cez iné kusy oblečenia, je to veľmi módne a štýlové. Nie vždy je však ľahké ich skombinovať. Môžete skúsiť blúzku a empírový strih šiat na ramienkach, alebo siahnuť po klasike v podobe bieleho trička.

Pre väčší pocit sebaistoty

Ak ste silnejšej postavy a v šatách na ramienkach sa necítite vo svojej koži, oblečte si pod ne jednoduché tričko. Nielenže sa nebudete musieť starať o vhodnú podprsenku, ale tričko spoľahlivo prekryje aj problematické partie.

Bielizeň

Pod šaty na ramienkach zvoľte vhodnú spodnú bielizeň. Podľa hrúbky ramienok na šatách siahnite po priesvitných ramienkach, alebo podprsenke bez ramienok. Ak majú šaty hrubšie ramienka, hodí sa i štandardná podprsenka, len dajte pozor, aby farebne ladila.

Ozdobte si dekolt

Ak nosíte šaty na ramienkach, váš dekolt je pravdepodobne prázdny, preto sú dôležité vhodné šperky a doplnky. Pouvažujte aj nad náramkami, ktoré sú k ramienkovým šatám ako stvorené.

Vršok

Cez šaty na ramienkach môžete nosiť v podstate čokoľvek. Jediným pravidlom je, že ramienka by mali zostať zakryté. Ak chcete vaše ramienkové šaty prezentovať čo najlepšie, skúste dlhú rozopnutú košeľu, alebo pletený kardigan.
Ďalej
Šaty na ramienka

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek