Šaty na stužkovú a promócie

Späť

Inšpirujte sa červeným kobercom

Pred kúpou šiat na stužkovú si pozrite najnovšie trendy z červených kobercov. Udalosti, ako sú Oscary a Zlaté Glóbusy, slúžia ako skvelá inšpirácia. Ak chcete niečo oveľa jedinečnejšie, skúste hľadať nápady vo vašich obľúbených filmoch a knihách.

Dôležité je, aby ste sa cítili dobre

Na stužkovú si môžete obliecť akékoľvek elegantné šaty. Či je to večerná róba, klasické čierne koktejlové, alebo nohavicový kostým a overal. Neplatia tu žiadne špeciálne pravidlá. Najdôležitejšie je, aby ste sa cítili dobre a aby vám šaty pristali. Posledná vec, ktorú chcete zažiť, je pretrpieť stužkovú v nepohodlných šatách. Vaše šaty na túto udalosť by nemali len báječne vyzerať, ale, aby ste zažiarili, musia byť zároveň komfortné.

Šaty na promócie

Promócie sú veľmi formálna udalosť, kam sa odporúčajú šaty pod kolená, prípadne len tesne nad kolená. Veľké a výrazné výstrihy si odložte na iné príležitosti a takisto i extra minišaty. Myslite na to, že na promóciách reprezentujete - a nielen seba. Šaty na ramienka, alebo odhalený chrbát nie sú pre takéto príležitosti tie pravé. Môžete ich však doplniť vhodným sakom, alebo bolerom. V takom prípade sú akceptovateľné, no dbajte aj na počasie, aby vám nebolo priveľmi teplo.

Bontón

Bontón nedovoľuje na promóciách obnažené nohy, a to ani keby bolo veľmi teplé počasie. Vždy by ste mali mať silonky a elegantné topánky. Prehnane vysoké, či inak výrazné topánky sa neodporúčajú. Najlepšie sú konzervatívne zatvorené lodičky na miernom opätku.

Farby

Vhodné sú tmavšie farby, ale rovnako tak aj jemné svetlé odtiene. Určite sa vyhnite krikľavým farbám, alebo príliš vzorovaným šatám. Ideálnou na oficiálnu príležitosť, akou sú promócie, je čierna, ktorá pôsobí odmerane a nikdy nikoho neurazí.
Ďalej

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek