Šaty na svadbu

Späť

Šaty pre družičky

Môžete vyskúšať kvetinové vzory, ktoré sú veľmi módne a fungujú s jednoduchými doplnkami. Je dôležité, aby sa šaty pre družičky zhodovali so sezónou, v ktorej sa budete vydávať. Ak je svadba v špičke leta, neobliekajte družičky do dlhých šiat z hrubého a ťažkého materiálu. Na zimné svadby nie sú vhodné minišaty bez kabátika alebo šálu.

Šaty pre svadobnú mamu

Podľa formálnosti svadby môže fungovať všetko, od klasického oblečenia a púzdrových šiat až po koktejlové šaty. Zamyslite sa nad miestom konania svadby. Trblietky sa nehodia k plážovým šatám! Dlhé večerné šaty zasa nemusia byť vhodné a ani veľmi pohodlné pre záhradné svadby.

Rešpektujte dresscode

Na svadbu si neobliekajte šaty s odhaľujúcimi otvormi. Ak sa pohrávate s myšlienkou obnažiť viac pokožky, zvážte radšej štýlový výstrih, prípadne strih šiat s odhalenou nohou. A nezabudnite si pozorne prečítať požadovaný dress code na pozvánke.

Farby

Jednou z metód, ako vybrať perfektnú farbu, je hrať na farebné schémy miesta a sezóny. Ak bude svadba v rustikálnej vinici, vylúčte jasné žlté šaty. Bohaté farby ako smaragd, fungujú na jeseň a v zime, mäta a levanduľa sú ideálne pre jar a leto. Ak sú svadobné farby ružová a slonovinová, mali by ste vylúčiť kráľovské modré šaty. Dôležité je, aby ste ladili s družičkami i ostatnými členmi svadobnej spoločnosti. Bielu prenechajte neveste a vyhnúť by ste sa mali aj čiernej.
Ďalej
Šaty na svadbu

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek