Šaty okolo krku

Späť

Elegantná a zvodná

Šaty s hlbokým výstrihom a dlhými pásikmi, ktoré obopínajú krk, sú súčasne elegantné aj sexy. Majú univerzálne využitie, ideálne sú na večeru alebo pre brunch v meste - či už potrebujete niečo sofistikované, alebo zábavné a uvoľnené.

Širšie boky

Halter šaty určite nie sú typom, vhodným len pre vybraný druh postavy. Ocenia ich dámy a slečny so širšími bokmi a stehnami, lebo výstrih v tvare “V” na seba upúta pozornosť. Dojem ešte umocníte sukňou v tvare “A” siahajúcou len trochu nad kolená.

Podprsenka

Výber podprsenky pre halter šaty je zložitý, pretože okrem ramienka okolo krku majú väčšinou nízky výstrih vzadu. Odporúčame podprsenku na predné uzatváranie s priesvitnými ramienkami. Bez ramienok len vtedy, ak nie je príliš nízka zadná časť šiat.

Doplnky

Vzhľadom na to, že šaty okolo krku upriamujú pozornosť na vašu hruď, mali by ste vynechať veľké prívesky, ktoré upozorňujú na to isté. Jemný náhrdelník, alebo náušnice budú stačiť. Alebo náhrdelník vynechajte úplne a noste náramky.

Obuv

Typ obuvi, ktorú nosíte so šatami okolo krku, závisí od ich dĺžky. Všeobecne platí, čím dlhšie sú šaty, tým vyšší môže byť aj podpätok. Ak sú šaty do polovice stehna alebo vyššie, opätkom sa vyhnite. Predlžujú nohy a môžu vyzerať preexponované.
Ďalej

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek