Šaty s golierom

Späť

Nájdite si svoj štýl

Ak aj nie ste fanúšikom typických golierových šiat "peter pan", existuje veľa štýlov šiat s golierom, ktoré vás môžu osloviť. Premýšľajte o štýloch, ako sú “jabot”, kravatový golier, námornícke, rolákové, mandarín, puritán alebo aj chelsea.

Šperky

Vzhľadom na to, že váš výstrih bude krytý golierom, mali by ste si vybrať náhrdelník s dlhou retiazkou a príveskom. Klasické šperky sú dobrou voľbou, keď si želáte mať konzervatívny štýl, zatiaľ čo asymetrické šperky dodajú moderný nádych.

Čo si obuť?

Baleríny a Oxfordky sú pohodlným typom obuvi ku golierovým šatám. Čo však vášmu štýlu dodá grády, sú topánky po členky alebo gladiátorské sandále. Čižmičky a nepriehľadné pančuchy zase vytvoria uhladený vzhľad.

Experimentujte

Pre okázalý štýl sa môžete pozrieť na zdobené goliere s kamienkami a korálkami v nadčasových odtieňoch. Alebo len vyskúšajte odnímateľné goliere, ktoré môžete nápadito kombinovať s inými kusmi vášho šatníka.

Čipka

Golierové šaty z čipky skombinujte s jednoduchými čiernymi lodičkami a slnečnými okuliarmi a máte outfit napríklad na letnú svadbu.
Ďalej
Šaty s golierom

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek