Šaty s odhaleným chrbtom

Späť

S bielizňou alebo bez?

Šaty s holým chrbtom nie sú len krásne, ale predstavujú aj skvelý spôsob, ako urobiť na party dojem. Akú spodnú bielizeň k nim zvoliť? Môžete ísť bez podprsenky, alebo si vybrať z viacerých druhov, vymyslených pre tento účel.

Podpätky!

V prípade, že nerada nosíte vysoké podpätky, nemali by ste zabúdať, že práve tie sú najideálnejším typom topánok k šatám s otvoreným chrbtom. Máloktoré iné topánky tu fungujú a priestor pre experimentovanie je len minimálny.

Aby nám lichotili

Ak ste strednej alebo nižšej postavy, mali by ste zvoliť kratšie šaty s odhaleným chrbtom. Podľa tvaru tela máte na výber zo širokej škály strihov tohto typu šiat. V ponuke je mnoho odlišných vzorov a strihov.

Doplnky

Ak chcete ešte viac vyzdvihnúť váš vzhľad v šatách s odhaleným chrbtom, doplňte ich korálkami, obojkom, retiazkou na chrbát, či inými dekoratívnymi prvkami. Možnosti sú rozmanité, stačí si len vybrať podľa chuti a typu postavy.

Krásny chrbát

Ďalšia vec, ktorej musíte venovať mimoriadnu pozornosť pri nosení šiat s holým chrbtom, je dobrá starostlivosť o pokožku na chrbte. Žiadna žena by nemala zanedbať pokožku tváre, krku a dekoltu. No pokožka chrbta je pri týchto šatách nemenej dôležitá.
Ďalej
Šaty s odhaleným chrbtom

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek