Dámske zimné bundy

Späť

Presýpacie hodiny

Pre tento typ postavy je výber dobrej bundy najjednoduchší. Zaujať môžete ako asymetrickými vzormi na rukávoch, tak i so zaujímavými materiálmi či farbami. Tento typ postavy má doslova neobmedzené možnosti nákupu a siahnuť môže po čomkoľvek.

Hruška

Pre tieto ženy sú vhodnejšie kratšie bundy do pása, ktoré upriamia pozornosť na vrchnú časť tela. Pozornosť na vrch tela pomôžu zvýrazniť aj väčšie goliere, kapucne alebo šály, ktoré spravia postavu súmernejšou.

Jablko

Dĺžka vetrovky by mala byť kratšia – ideálne po zadok s opaskom, ktorý opticky vytvaruje užší pás a širšie boky a ramená. Vhodný je tiež výstrih v tvare písmena V alebo aplikácie či zaujímavé lemovanie na konci bundy.

Obrátený trojuholník

Ak máte široké ramená alebo väčšie prsia, zamerajte sa na druhý koniec bundy. Odporúčame kožušinu alebo zaujímavé vzory na rukávoch i na lemoch bundy. S týmto typom postavy zabudnite na mohutné šály či šatky, ktoré vám určite neprospejú.

Chlapčenský typ

Ide o typ postavy, pri ktorom sú ramená a boky v jednej línií, má menšie prsia i zadok. Ak si chcete vytvarovať pekné ženské krivky, odporúčame pre krajšiu symetriu zimnej bundy po zadok s opaskom a s väčším golierom či kapucňou.
Ďalej

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek