10 najzvodnejších parfumov a vôní – „oblečte“ sa do nich!

Pravidelne vám radíme, aký parfum či vôňa sa hodí ako darček. Keď však pozorujem syna a dcéru môjho priateľa, ktorí dostávajú každoročne pod stromček už vo svojich pätnástich a sedemnástich rokoch hneď niekoľko parfumov, ďalšie potom dostávajú k meninám či k narodeninám, začínam parfumy a vône považovať za nudný a sprofanovaný darček. A tak tentoraz dostanete úplne inú radu. Zoznámime vás s top 10 najerotickejšími dámskymi parfumami, ktoré sa oplatí na seba „vyliať“. Ide vám predsa o to, aby na vás muži sadali ako na med?

Neexistuje žiadny oficiálny rebríček zvodných vôní či erotiku podporujúcich parfumov. A tak sme sa jeden v redakcii pokúsili zostaviť. Urobili sme si drobný výskum medzi mužmi a našli sme desať parfumov, ktoré vám zaručene pomôžu zviesť svojho vysnívaného, alebo aspoň okúzliť toho svojho a trochu tak okoreniť večer sviatku zamilovaných. Výhodou je, že ktorýkoľvek z parfumov, ktorý sme do top 10 vybrali, kúpite bez problémov v parfumérii trebárs aj tesne pred večierkom či slávnostnou večerou. Sephora, Marionnaud, Douglas či FAnn parfumérie vás síce oberú o viac peňazí než internetovej parfumérie, ale to je daň za nákupy na poslednú chvíľu. Kto plánuje, šetrí. Poďte si vybrať z TOP 10 najerotickejších parfumov!

Žena držiaca fľašku parfumu

Je čas voňať láskou! Našli sme pre vás tie správne parfumy!

Erotický parfum č.1: Fame od Lady Gaga

Parfum Fame od Lady Gaga je prvým skutočne čiernym parfumom. A nejde len o čierny obal. Je čierny sám o sebe. A ako sa správa k oblečeniu? Trochu si dávam pozor a na bielu blúzku si ho pred odchodom z domu pre istotu nestriekam, ale zatiaľ po troch mesiacoch používania som bez ujmy na oblečení!
Reklama parfumu Fame od Lady Gaga

Cesta k vzniku tohto parfumu nebola krátka. Najskôr speváčka avizovala, že bude voňať ako spermie, ale následne sa to zrejme ako až tak dobrý marketingový ťah neukázalo a tak sa pri uvádzaní tohto parfumu už o vôni po spermiách radšej príliš nehovorilo. Parfum môžem odporučiť aj ja sama. Vôňa je uchvacujúca, ale rovno v parfumérii si ju pravdepodobne nezamilujete. Mne ju doslova vnútil priateľ. Jeho uchvátila skôr ako mňa.

Fame od Lady Gaga je ten pravý erotický a zvodný parfum do postele. Má jednu výhodu i nevýhodu súčasne – jeho vôňa na tele nie je príliš trvanlivá. Ale to nevadí. Zrovna nočné parfumy sú lepšie menej intenzívne. Niekedy trebárs len nechceme dať partnerovi najavo, že sa „kvôli niečomu“ prehnane chystáme a niekedy ho trebárs len chceme ušetriť bolesti hlavy či dokonca migrény z extrémne silnej vône.

Fame od Lady Gaga

Fame od Lady Gaga je skutočne zvodná vôňa. Parfum Lady Gaga rozhodne nebude len na jedno použitie!

Parfum Fame od Lady Gaga si obľúbite. Ja si ho striekame na seba hlavne večer, po kúpeli, ako posledný počin večerného zušľachťovania. Odporúčam vám ho aplikovať do vlasov a potom na štandardné miesta pre parfumy: krk a zápästia. Jeho vôňu si určite obľúbite. Nechajte, nech sa vám doslova vpije do kože.

Lady Gaga v reklame na parfum Fame

Lady Gaga Fame je rovnako tak zvodná vôňa, ako kampaň, ktorá jej uvedení sprevádzala.

Zdroj obrázkov: značky parfumov – Google, hauslaboratories.com, sirensofsong.com, ladygaga.wikia.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek