6-ročné najlepšie kamarátky s dokonalým štýlom valcujú Instagram!

Everleigh Soutas a Ava Foley majú takmer šesť rokov a ich instagramový účet má viac sledovateľov ako väčšina módnych blogerov (#foreverandforava) . Inšpiráciu na kreatívne outfity hľadajú na Instagrame nielen mamičky, ktoré chcú svojim ratolestiam dopriať  štýlové detstvo, ale aj ženy, ktoré majú záujem pozdvihnúť svoj štýl na úplne iný level. Ako to celé začalo?

Dve kamarátky oblečené v štýlových tutu sukniach
Je jasné, že najlepšie kamarátky už teraz módu milujú a majú svoj vlastný štýl.
Ich mamy, Savannah Soutas a Michelle Foley sú nielen milovníčkami módy, ale tiež niekoľkoročnými kamarátkami, a tak bolo prirodzené, že sa kamarátkami stali aj ich dcéry. Everleigh a Ava si módu a obliekanie krásnych vecí užívajú naplno, dokonca už majú vlastný cit pre obliekanie, takže ich mamy sú nútené robiť kompromisy! 🙂 Ošiaľ, aký tieto mini fashionistky vzbudili vo verejnosti, však nebol vôbec plánovaný.
Dve štýlové dievčatká v tmavočervenom turbane
Foley aj Soutas milujú módu a túto vášeň preniesli aj na svoje deti.
Celé sa to začalo jednoduchou myšlienkou mamičky Savannah, ktorá sa šikovne rozhodla predať pár kúskov detského oblečenia na Instagrame, aby zarobila nejaký ten cent navyše. K foteniu outfitov jej dcéry sa rozhodla prizvať jej najlepšiu kamarátku, aby bola prirodzene zachytená detská emócia, čím by sa oblečenie automaticky predalo.
Dve krásne malé dievčatá v rovnakých bundách a mašličkách na hlave
Najlepšie kamarátky udávajú módne trendy a nemajú ani 6 rokov!
Postupne, ako sa publikum rozširovalo, začali mamičky zdieľať rôzne tajomstvá kombinovania detského oblečenia vrátane rád, kde a ako zohnať najlacnejšie a zároveň najštýlovejšie kúsky. Obidve mamičky sú presvedčené, že síce chutné tváričky a drobné oblečenie sú jedným z nezanedbateľných dôvodov úspechu ich dcérok, avšak ešte dôležitejšie je priateľstvo medzi nimi, ktoré je základným pilierom.
dve malé kamarátky v rovnakých čiernych šatách s korunkami na hlave
Malé modelky sa pred kamerami cítia pohodlne a presne vedia, ako sa majú tváriť.
Keďže sa dievčatám už podarilo nadviazať spolupráce s rôznymi renomovanými značkami, často krát ich fotia aj profesionálni fotografi. Mini modelky s tým však nemajú žiadny problém, práve naopak. Fotenie a pózovanie pred kamerou si prirodzene užívajú a presne vedia, ako sa majú tváriť. Koniec koncov je to zábavná hra so svojou najlepšou kamoškou, ktorá im zároveň generuje slušné peniažky do prasiatka. Celkom dobrá kombinácia, čo poviete?

Zdroj obrázkov: www.pinterest.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek