Adidas Originals Farm SS14 – farby karnevalu a vôňa futbalu!

Móda Adidas Originals priniesla futbalový brazílsky zážitok taktiež ženám. Exkluzívna kolekcia, ktorá vznikla, hýri úžasnými farbami a vzormi Brazílie.

Vďaka exkluzívnej kolekcii Adidas Originals s brazílskou The Farm company vznikla unikátna módna dámska kolekcia Adidas Originals Farm SS14 plná vzorov a farieb. Originals ponúkol štyri rôzne potlače (Tucanário, Borboflor, Frutaflor a Floralina) vytvorených The Farm. Zobrazujú pestrosť fauny a flóry Brazílie a pripomínajú tiež atmosféru farbami hýriaceho brazílskeho karnevalu. V čase futbalovej horúčky a majstrovstva sveta FIFA 2014 však kolekcia Farm SS14 navodzuje skôr atmosféru futbalového ako karnevalového šialenstva. Aj keď podstatné to vôbec nie je. Dôležité je, že do svojho dámskeho šatníka môžeme vpustiť farby tejto lifestovo-športovej kolekcie a spolu s ňou aj energiu, ktorá z módy Farm SS14 priamo srší.

Adidas Originals Farm SS14

Adidas Originals Farm SS14 hýri úžasnými vzory, ktoré pre túto dámsku kolekciu vytvorila brazílska firma The Farm company.

Dámska bunda Adidas Originals Farm SS14 v štyroch dizajnoch

Dámska bunda Adidas Originals Farm SS14 v štyroch dizajnoch: Tucanário, Borboflor, Frutaflor a Floralina.

Móda v tejto sezóne potlače miluje. S potlačami na nás útočí mnoho značiek, od Dolce&Gabbana, cez Missoni až k Prada. Adidas Originals sa rozhodol nezaostať. Kolekcia Farm SS14 ponúka kompletne potlačené outfity, presne tak, ako sú dnes „in“. Potlačené tričko, bunda, šortky – na oblečení Adidas Originals Farm SS14 sa neplytvá miestom a každučký centimeter tkaniny je potlačený vtákmi, kvetmi alebo ovocím podľa toho, na ktorý zo štyroch vzorov sa pozeráme.

Oblečenie pre ženy Adidas Originals Farm SS14

Oblečenie pre ženy Adidas Originals Farm SS14 sa hodí pre voľný čas aj pre ľahšie športové aktivity.

Hoci sa dnes rôzne vzory mixujú, Adidal Original radí – nerobte to! Aj podľa mňa by to bola škoda. Keď sa pozriete na lookbook kolekcie Farm SS14 vidíte, aké nádherné sú vzájomné kombinácie kúskov z rovnakej série vzorov. Kúsky k sebe ladia veľmi premyslene, vzory nadväzujú a vytvárajú harmonický celok, hoci ide o prezdobené a extravagantné oblečenie.

Ako toto oblečenie využiť? Adidas Originals Farm SS14 je skvelým oddychovým oblečením, ktoré vás uspokojí aj pri ľahšom športe. Zahrať si v ňom v lete volejbal, bagminton, prejsť sa ráno alebo večer po pláži, či si v ňom vyjsť na nenáročnú poznávaciu prechádzku na bicykli mestom – na to všetko sa hodí. Budete neprehliadnuteľná, krásna a originálna. Veď budete oblečená do Adidas Originals!

Zdroj obrázkov: Adidas Originals Farm SS14

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek