Aká matka, taká Katka – oblečenie pre obe

Inšpirujte sa hollywoodskymi hviezdami. Baby boom medzi herečkami a speváčkami spôsobil revolúciu v obliekaní. Mamičky ladia svoje štýly so svojími deťmi, aby boli všetci trendy, moderní a šik. Inšpirujte sa tiež.

Keď sa mama s dcérou obliekajú rovnako, väčšinou to dopadá komicky, ale pozrite sa napríklad na kolekciu „Od batoľaťa až k mame“, ktorú má na starosti Tuni and G.

Môžete tu nájsť spústu štýlov ako funky, flóra alebo rock´n´roll. Naviac sa vám tu ponúka úžasná možnosť kombinovania štýlov ako napríklad My Baby Rolls s My Mom Rocks alebo štýl „horúca mama“ Hot Mama s Cool Baby.

Objavte spústu rozmanitého oblečenia, plného farieb, kvetín a vzorov, ktoré môžete nosiť každý deň. V tejto kolekcii budú deti roztomilé a veselé a mamičky štýlové a moderné. Kolekcia je plná šiat, outfitov, topov a nohavíc.

Alebo sa rozhodnete pre kolekciu svojej obľúbenej speváčky alebo herečky. S deťmi sa v Hollywoode roztrhlo vrece, takže máte z čoho vyberať, pretože hviezdy showbyznysu veľmi dobre vedia, že musia vyzerať štýlovo a trendy aj počas materskej dovolenky.

Vlastnú kolekcia oblečenia mama-dcéra má Gwen Stefani, Madonna, Torri Speling alebo Liv Tyler.

Zdroj fotografií: Fotolia.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek